Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Skuteczna walka z wypadającymi włosami – zabieg HairCare

user

29 września 2018Agnieszka Drożniak-Konstanty

Wypadanie włosów to przypadłość dotykająca dużą grupę osób w różnym wieku. Utrata włosów często stanowi źródło kompleksów i obniżenie poczucia własnej wartości. Jak pozbyć się tego problemu ? O przyczynach łysienia oraz skutecznych zabiegach wzmacniających włosy opowie nam Agnieszka Drożniak – lekarz z Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA.

Wypadające włosy

Wypadanie włosów to problem, który dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet, a coraz częściej również młodzieży. Rodzaj i nasilenie objawów wypadania włosów zależy od zdiagnozowanej przyczyny. Łysienie może być zarówno stanem nagłym i trwać chwilę, jak również okazać się długotrwałą dolegliwością.

Nadmierne wypadanie włosów może być objawem chorobowym czy zapowiedzią łysienia, który polega na postępującym zanikaniu wytwarzania włosa w mieszku włosowym. Zachwiana zostaje wtedy równowaga pomiędzy wypadaniem i odrastaniem włosów.

Skuteczne metody leczenia

Klientkom i klientom Kliniki VESUNA polecamy w szczególności zabieg o wysokiej efektywności działania – mezoterapia igłowa HairCare. Dzięki unikalnym składnikom pochodzenia naturalnego zabieg HairCare to skuteczna walka z wypadającymi włosami.

Zabieg mezoterapii walczy z licznymi objawami schorzeń. Regeneruje skórę głowy, pozwala na stymulację wzrostu włosów oraz wzmacnia ich cebulki, zapobiega nawrotom łupieżu, a także przywraca właściwe krążenie skóry na głowie. Mezoterapii dokonuje się poprzez aplikację substancji czynnych do głębokich warstw skóry. Należy pamiętać, że wspomniany zabieg może przeprowadzić jedynie doświadczony lekarz dermatolog.

CZYTAJ TAKŻE – MASZ ZAKOLA? ZNAJDŹ NA NIE SPOSÓB

Jakie jeszcze problemy rozwiązuje HairCare?

  • Hormonalną utratę włosów lub przerzedzenie włosów u mężczyzn i kobiet
  • Wypadanie włosów i przerzedzenie włosów od stresu i zmęczenia
  • Wypadanie włosów i przerzedzenie włosów po ciąży
  • Działa na włosy przetłuszczające się

 

Masz problem z nadmiernie wypadającymi włosami? Umów się na zabieg HairCare w Klinice Medycyny Estetycznej VESUNA.

Najpopularniejsze posty

Kategorie

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę