fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

MEZOTERAPIA IGŁOWA – HAIRCARE®

LECZENIE WYPADANIA WŁOSÓW

Mezoterapia jest skuteczną metodą w walce z wypadającymi włosami. Zabieg pozwala na stymulację wzrostu włosów oraz przywrócenie właściwego krążenia skóry na głowie. Jest również zalecana w przypadkach licznych chorób włosów. Najczęściej dotyczy to łysienia plackowatego oraz androgenowego, jak również wypadania włosów spowodowanego ciążą, słabym krążeniem, niedoborami składników mineralnych w naszej diecie, czy problemami hormonalnymi. Zastosowanie odpowiednich witamin może nie tylko skutecznie powstrzymać wypadanie włosów, ale również prowadzić do ich odrastania. HairCare® posiada unikalne składniki pochodzenia naturalnego, o bardzo wysokim stężeniu, dzięki czemu walka z wypadającymi włosami stała się niezwykle efektywna. Mezoterapia może być również skutecznym uzupełnieniem farmakologicznego leczenia.

HairCare® gwarantuje szeroki zakres efektów. Poprawia strukturę włosów, odżywia je i stymuluje do wzrostu, reguluje produkcję sebum, zapobiegając ich przetłuszczaniu, które zwykle jest przyczyną powstawania łupieżu, opóźnia proces wypadania oraz nawilża skórę głowy. Dzięki HairCare® włosy odzyskują dawny blask, są mocne, gęste i odżywione.

Częstotliwość zabiegów dostosowuje się indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Wykonywane są w seriach charakteryzujących się dwoma fazami. Pierwsza z nich jest polega na wyleczeniu stanów chorobowych (przyczyn łysienia) oraz regeneracji włosów. Druga natomiast ma na celu podtrzymanie efektów. Zwykle jest to terapia około 5-6 zabiegów w miesięcznych odstępach. Intensywność kuracji ustala lekarz po konsultacji z pacjentem.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Alergia na składnik preparatu
  • Stany ropne i zapalne skóry
  • Aktywne infekcje wirusowe (np. opryszczka)
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę