Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Co to jest infuzja tlenowa?

user

14 maja 2019mgr kosmetolog Mariola Maziarz

Pragniesz odmłodzić swoją skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask? A może Twoja skóra potrzebuje optymalnej regeneracji? Zatem powinnaś rozważyć nowatorski zabieg, który znajduje się w ofercie Kliniki VESUNA. Mowa tu o infuzji tlenowej, która dzięki wykorzystaniu technologii hiperbarycznej przynosi zdumiewające efekty w odmładzaniu cery! Dziś kosmetolog Mariola Maziarz przybliży Wam procedurę zabiegową, a także opowie o jej efektach.

Na czym polega infuzja tlenowa?

Głównym celem infuzji tlenowej jest poprawa stanu skóry. Za sprawą tego innowacyjnego zabiegu możliwe jest odmłodzenie, odświeżenie, a także przywrócenie blasku skórze. Zasadniczo zabieg opiera się na wykorzystaniu czystego, sprężonego tlenu, który wraz z aktywnymi substancjami (na przykład kwas hialuronowy, antyoksydanty, witaminy) jest wtłaczany w głąb skóry pacjenta. Substancje aktywnedobierane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zabieg infuzji tlenowej jest szczególnie dedykowany osobom, których skóra jest zmęczona, zniszczona, wrażliwa, wiotka, ponadto ma szary koloryt bądź posiada przebarwienia. Ta metoda doskonale sprawdza się również przy cerze dojrzałej jak i u osób, które cierpią z powodu trądziku różowatego.

Kto może skorzystać z zabiegu?

Niestety tak jak większość zabiegów proponowanych przez naszą Klinikę  tak i infuzja tlenowa posiada swoje ograniczenia. Z opisywanego zabiegu nie mogą skorzystać osoby, które cierpią z powodu alergii skórnych, stanów zapalnych oraz posiadają opryszczkę. Warto zauważyć, że zabieg Intraceuticals® może być wykonywany u  kobiet w ciąży, a także kobiet które karmią piersią.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dodaj cerze blasku

Przebieg zabiegu Intraceuticals®

W Klinice VESUNA zabieg Intraceuticals® zasadniczo sprowadza się do wtłoczenia tlenu (pod odpowiednim ciśnieniem) w skórę pacjenta za pomocą specjalnego aplikatora. Przed przystąpieniem do zabiegu dla każdego pacjenta dobierana jest indywidualna kapsułka witamin, która poprzez infuzję tlenową ma dotrzeć do najgłębszych warstw skóry. Pamiętajcie, że procedura zabiegowa jest całkowicie bezbolesna, a pojedyncza sesja trwa 60 –  90 minut.

Jakich efektów można się spodziewać?

Pierwsze efekty zabiegu Intraceuticals® zobaczycie już po pierwszej sesji. Wasza skóra będzie wyraźnie gładsza, młodsza, promienista oraz odświeżona. Z całą pewnością poprawi się również jej napięcie oraz ujędrnienie. Niemniej jednak jeżeli pragniecie osiągnąć najbardziej optymalne efekty zabiegu należy  powtórzyć go w 6 sesjach rozłożonych odpowiednio w czasie. W ciągu roku możecie dwukrotnie skorzystać z serii zabiegów Intraceuticals®.

Uważasz, że zabieg, którego szukasz to właśnie infuzja tlenowa? Zatem zadzwoń do Kliniki VESUNA i umów się na konsultację. Nasi pracownicy dostarczą Ci wszelkich informacji na temat zabiegu, a także odpowiedzą na Twoje pytania.

 

Najpopularniejsze posty

Kategorie

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę