Leczenie infekcji i stanów zapalnych pochwy

Infekcje pochwy i towarzyszące im stany zapalne to jedne z najczęstszych dolegliwości występujących u kobiet w każdym wieku. Innowacyjną oraz skuteczną metodą w leczeniu stanów zapalnych jest zastosowanie terapii Lampą LED TriWings, która wywołuje w skórze efekt fotobiomodulacji, czyli pobudzenia aktywności biologicznej komórek. Lampa LED w bezpieczny i nieinwazyjny sposób pobudza komórki organizmu do procesu samonaprawy poprzez stymulację metabolizmu uszkodzonej komórki

Infekcje pochwy i towarzyszące im stany zapalne to jedne z najczęstszych dolegliwości występujących u kobiet w każdym wieku. W ok. 30 % przypadków stany zapalne występują bezobjawowo, w pozostałych objawiają się jako rzadkie i wodniste upławy, wydzielina o zmienionym kolorze (brązowa, brunatna) świąd, pieczenie, bolesność przy oddawaniu moczu, krosty, nadżerki. Aby skutecznie z nimi walczyć niezbędne jest zastosowanie odpowiedniej farmakoterapii, a także specjalistycznych zabiegów działających przeciwzapalnie i antydrobnoustrojowo.

Przyczyny powstawania infekcji i stanów zapalnych pochwy:

 • aż do 90 % przypadków odpowiedzialne są za ich wywoływanie drobnoustroje chorobotwórcze: bakterie, grzyby, wirusy
 • zaburzenia naturalnej flory bakteryjnej,
 • nieodpowiednia higiena,
 • menstruacja,
 • przygodne stosunki seksualne,
 • wkładki domaciczne,
 • poronienia,
 • nałogi- nadużywanie alkoholu, palenie papierosów

Metody wspomagające leczenie infekcji i stanów zapalnych pochwy:

 • stosowanie dopochwowo pałeczek kwasu mlekowego, które utrzymują kwaśny odczyn pochwy (pH ok.4,5)
 • przestrzeganie prawidłowych zasad higieny- niekorzystanie z cudzych gąbek, ręczników
 • unikanie korzystania z toalet publicznych

Poznaj innowacyjne metody w leczeniu stanów zapalnych i infekcji pochwy

Innowacyjną oraz skuteczną metodą w leczeniu stanów zapalnych jest zastosowanie terapii Lampą LED, która wywołuje w skórze efekt fotobiomodulacji, czyli pobudzenia aktywności biologicznej komórek. Lampa LED w bezpieczny i nieinwazyjny sposób pobudza komórki organizmu do procesu samonaprawy poprzez stymulację metabolizmu uszkodzonej komórki. Lampa LED posiada szerokie spektrum działania poprzez działanie 6 różnych długości fal – od światła fioletowego o długości 415 nm po podczerwień IR działający najgłębiej w tkankach.

Opinie naszych Pacjentów

Na jesień rozpocząłem terapię trądziku u pani Emilii i już po dwóch zabiegach zauważyłem diametralną poprawę stanu skóry. Na pewno wrócę na zabiegi i z czystym sumieniem moge polecić to miejsce, konsultacje i zabiegi przebiegają fachowo i rzetelnie. Polecam!

~` Konrad Szydlowski

Odwiedziłam wiele miejsc, zanim trafiłam do Vesuny na Dobrego Pasterza i z czystym sumieniem mogę polecić wykonanie tam lasoterapii. Co wyróżnia tę Klinikę to napewno profesjonalizm i rzetelność - zostały mi udzielone wszelkie odpowiedzi na moje pytania a do tego efekty zabiegu były widoczne gołym okiem.

~`Paweł

W Klinice Vesuna na Dobrego Pasterza miałam przyjemność skorzystać z serii zabiegów na cellulit, które dosłownie zdziałały cuda! Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce każdemu!

~`Kaja Zawadzka

Zabiegi medyczne:

Cennik

Lekarz ginekolog Anna Lisiewicz

WIZYTY GINEKOLOGICZNE

Wizyty ginekologiczne

Cena

Wizyta Ginekologiczna

219 zł

Wizyta Ginekologiczna z badaniem USG
– Najnowszym Ultrasonografem Voluson S8

279 zł

Wizyta Ginekologiczna dla kobiet w ciąży z badaniem USG
– Najnowszym Ultrasonografem Voluson S8

299 zł

Konsultacja lekarska do zabiegów Ginekologii Estetycznej z badaniem USG

279 zł

ThermiVa – Ginekologia Estetyczna i Zdrowie Intymne Kobiet

W leczeniu ThermiVa używa się energii radiofrekwencji do delikatnego podgrzania tkanki, w taki sposób, by kobieta mogła odzyskać, odświeżyć i ożywić swoją kobiecość bez dyskomfortu i okresu rekonwalescencji. Opatentowana głowica ThermiVa została zaprojektowana, by leczyć wewnętrzne oraz zewnętrzne defekty kobiecych narządów intymnych.
ThermiVa to zaawansowana procedura medyczna polegająca na kompleksowym działaniu terapeutycznym gdyż podczas jednego zabiegu ( 1 wizyty ) niweluje szereg problemów intymnych: leczy wysiłkowe i stresowe nietrzymania moczu, leczy zwiotczenia pochwy i warg sromowych, leczy suchości pochwy, leczy problemy z orgazmem, leczy atroficzne zapalenia pochwy, leczy wypadania macicy i odbytu. Procedura zabiegowa ThermiVa jest absolutnie bezbolesna i przypomina ciepły masaż, a Kobieta może podejmować wszystkie aktywności, w tym czynności seksualne już w dniu zabiegu!

ThermiVa – ginekologia estetyczna i zdrowie intymne kobiet

Cena

PAKIET ”ThermiVa – 3 zabiegi” ( co około 30 dni ) – jedna procedura zabiegowa obejmuje : leczenie wysiłkowego i stresowego nietrzymania moczu + leczenie zwiotczenia pochwy i warg sromowych + leczenie suchości pochwy + leczenie problemu z orgazmem + leczenie atroficznego zapalenia pochwy + leczenie wypadania macicy i odbytu

6000 zł 3699 zł**

*** Przed pierwszym zabiegiem zostanie przeprowadzone badanie ”PERINOMETREM”. Urządzenie to służy do pomiaru napięcia mięśni ścian pochwy. W celu sprawdzenia efektu zabiegowego zostaną ustalone trzy bezpłatne wizyty kontrolne po miesiącu, trzech miesiącach oraz sześciu miesiącach od terminu ostatniego zabiegu podczas, których będą przeprowadzone m.in. kolejne pomiary ”PERINOMETREM”.

WKŁADKI DOMACICZNE – SPIRALE ANTYKONCEPCYJNE

Wkładka domaciczna, nazywana potocznie spiralą to jedna z najskuteczniejszych metod antykoncepcji, umieszczana wewnątrz macicy przez lekarza ginekologa podczas konsultacji ginekologicznej. Spiralę antykoncepcyjną często zaleca się kobietom karmiącym po porodzie, mającym ograniczony wybór metod antykoncepcyjnych. Ma ona jednak również zastosowanie kliniczne inne niż działanie antykoncepcyjne - preparat może być szczególnie skuteczny u kobiet z problemem nadmiernych krwawień miesiączkowych. Spirala antykoncepcyjna została doceniona przez wiele kobiet jako najskuteczniejszy system długotrwałej antykoncepcji.

Rodzaj wkładki domacicznej zostaje ustalony na konsultacji lekarskiej poprzedzającej zabieg.
Wkładka wewnątrzmaciczna umieszczana jest w jamie macicy przez lekarza drogą przezpochwową podczas wizyty ginekologicznej, po wcześniejszym przeprowadzeniu badania USG. Zaleca się wykonanie tego zabiegu podczas ostatniego dnia menstruacji, ponieważ w tym momencie kanał szyjki macicy jest bardziej rozchylony, co znacznie ułatwia aplikację. Lekarz ginekolog umieszcza spiralę w macicy, a po jej prawidłowym założeniu przycina wystające nitki, które umożliwiają kontrolę ułożenia wkładki oraz jej późniejsze usunięcie.

Założenie wkładki domacicznej wraz z badaniem USG

800 zł - 1300 zł

Wizyta kontrolna po założeniu wkładki domacicznej wraz z badaniem USG

250 zł

NOWOŚĆ !!! Lampa LED TriWings – SPECJALISTYCZNE PROCEDURY MEDYCZNE Z ZAKRESU GINEKOLOGII I GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ

Lampa LED TriWings to prawdziwy przełom w dziedzinie fototerapii. Urządzenie emituje aż 6 różnych długości fal światła, które pomagają w walce o zdrowie intymne kobiet. Dzięki innowacyjnym, specjalistycznym głowicom, Lampa LED TriWings znajduje zastosowanie w dziedzinie ginekologii i ginekologii estetycznej, oferując szerokie spektrum działania.

Specjalistyczne procedury medyczne Lampą LED TriWings z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej : nietrzymanie moczu, suchość pochwy, relaks i leczenie problemów z orgazmem, blizny po porodzie, cesarskie cięcie, zainfekowane rany, leczenie poporodowe, napinanie skóry i pochwy po porodzie, ból reumatologiczny po menopauzie, swędzenie i świąd, egzema, odmładzanie po zabiegu laserowym i RF, zapalenie mieszków włosowych, zapalenie nabłonka suche i ropiejące, zapalenie gruczołu krokowego, łuszczyca, poprawa mikrokrążenia w okolicy łechtaczki, chloazma.

1 sesja naświetlania - Lampa Led TriWings

250 zł*

Pakiet 5 sesji naświetlania - Lampa Led TriWings

1250 zł 999 zł*

Pakiet 10 sesji naświetlania - Lampa Led TriWings

2500 zł 1799 zł*

* Ceny dot. wszystkich programów zabiegowych Lampy Led TriWings z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej

EXILIS® ELITE™ INTIMA

TO PRZEŁOMOWY, NIEINWAZYJNY SYSTEM PRZEWIDZIANY DO PRZEPROWADZANIA NIECHIRURGICZNEGO UJĘDRNIANIA I OBKURCZANIA WARG SROMOWYCH ORAZ DO ZWIĘKSZENIA SATYSFAKCJI SEKSUALNEJ

EXILIS® ELITE™ INTIMA oferuje podobne lub lepsze wyniki niż te osiągane dzięki labioplastyce – bez bólu, bez rekonwalescencji oraz bez dyskomfortu pacjentek. Efekt opiera się na naturalnej reakcji organizmu zwanej remodelowaniem kolagenu. Proces ten jest wywoływany przez termiczne pobudzenie fibroblastów zarówno w strukturach podskórnych jak i skórnych. Po podrażnieniu, fibroblasty zaczynają nadprodukcję włókien kolagenowych. Proces prowadzi do większej elastyczności tkanek warg sromowych, a także powoduje ujędrnienie oraz kurczenie się i remodelowanie tkanek warg sromowych. Miejscowe rozgrzanie wejścia do pochwy pomaga zwiększyć przepływ krwi i pobudzenie unerwionych tkanek, co jeszcze bardziej wzmaga długoterminową satysfakcję seksualną pacjentek. Będąc jedynym aparatem tego rodzaju, EXILIS® ELITE™ INTIMA oferuje nieinwazyjną alternatywę wszystkim tym pacjentkom, które nie chcą poddawać się inwazyjnemu zabiegowi labioplastyki. Labioplastyka jest zabiegiem chirurgii estetycznej, który powoduje zmniejszenie wielkości lub zmianę kształtu warg sromowych większych i warg sromowych mniejszych. Leczenie z zastosowaniem EXILIS® ELITE™ INTIMA posiada wiele korzyści sprawiających, że ma ono sporą przewagę nad inwazyjną labioplastyką: leczenie EXILIS® ELITE™ INTIMA nigdy nie łączy się z bólem ani dyskomfortem, a także poprawia satysfakcję seksualną. Specjalna higieniczna osłona zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dla pacjentek, jednocześnie umożliwiając niczym niezakłócony przekaz mocy. Wbudowany system EFC zapewnia niezwykłe bezpieczeństwo zabiegu, bez żadnego ryzyka iskrzenia, a także optymalizuje dostarczenie energii do tkanek. Wynik: bezpieczne, skuteczne i komfortowe leczenie.

EXILIS® ELITE™ INTIMA – 1 zabieg

500 zł

PAKIET ”EXILIS® ELITE™ INTIMA – 6 zabiegów” 6 zabiegów EXILIS® ELITE™ INTIMA ( Program – ujędrnianie i obkurczanie warg srom. ) * czas zabiegu EXILIS® ELITE™ INTIMA – ok. 30 min.

3000 zł 1899 zł

LASEROWE UJĘDRNIANIE WARG SROMOWYCH

Zabieg wykonywany przy użyciu laserów Er:YAG FOTONA SPECTRO SP. Procedura polega na naświetlaniu okolicy zabiegowej wiązką laserową. Efektem zabiegu jest odmłodzenie i ujędrnienie skóry na wargach sromowych. Przy okazji uzyskiwany jest dodatkowy efekt – rozjaśnienie skóry tej okolicy.

LASEROWE UJĘDRNIANIE WARG SROMOWYCH – 1 zabieg

1000 zł 499 zł

LASEROWE OBKURCZANIE POCHWY

Dolegliwość tzw. "luźnej pochwy" może być wynikiem porodu lub może się pojawić w okresie menopauzy, a więc może dosięgnąć kobiety w każdym wieku. Najnowsze osiągnięcie medycyny – laserowy zabieg obkurczania pochwy powoduje zwiększenie napięcia tkanek. Błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna i napięta poprzez zwiększenie produkcji włókien kolagenowych. Poprawie ulegają doznania w trakcie stosunku, zapobiegamy również możliwości pojawienia się wysiłkowego nietrzymania moczu. Wiązka laserowa stymuluje kolagen w błonie śluzowej pochwy i powięzi wewnątrzmiednicznej. W efekcie tkanki stają się bardziej napięte i elastyczne, zmniejsza się obwód pochwy ( jest ciaśniejsza ), polepszają się doznania seksualne, znacznie poprawia się jakość i komfort życia. Laserowe obkurczanie pochwy to najnowsza metoda nie wymagająca operacji. Jest bardzo bezpieczna i nie niesie za sobą żadnego ryzyka powikłań.

LASEROWE OBKURCZANIE POCHWY – 1 zabieg

1600 zł 999 zł***

*** Przed pierwszym zabiegiem zostanie przeprowadzone badanie ”PERINOMETREM”. Urządzenie to służy do pomiaru napięcia mięśni ścian pochwy. W celu sprawdzenia efektu zabiegowego zostaną ustalone trzy bezpłatne wizyty kontrolne po miesiącu, trzech miesiącach oraz sześciu miesiącach od terminu ostatniego zabiegu podczas, których będą przeprowadzone m.in. kolejne pomiary ”PERINOMETREM”. **** W razie konieczności powtórzenia zabiegu : – Laserowego obkurczania pochwy ; CENA – 800 zł ( zabieg powtórzony między 4 a 6 miesiącem od daty wykonania pierwszego )

REGENERIS® – OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – WYPEŁNIANIE I REWITALIZACJA WARG SROMOWYCH

REGENERIS® to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Zawiera komórki i czynniki wzrostu z krwi pacjenta, które pobudzają skórę do intensywnej regeneracji, nawilżenia i odmłodzenia, znajdując zastosowanie w ginekologii i ginekologii estetycznej, podczas procedury wypełniania, modelowania oraz rewitalizacji warg sromowych. Osocze bogatopłytkowe pobudza tkanki okolic intymnych, lecząc problem suchości pochwy, wiotkiej skóry okolic intymnych oraz atrofii warg sromowych.
REGENERIS® jest przy tym produktem w 100% naturalnym oraz biokompatybilnym z ciałem pacjenta, co eliminuje ryzyko alergii czy innych reakcji immunologicznych, szczególnie w przypadku wrażliwej skóry okolic intymnych.

1 zabieg REGENERIS® CLASSIC – wypełnianie i rewitalizacja warg sromowych

700 zł

NEAUVIA® INTENSE ROSE – WYPEŁNIANIE I REWITALIZACJA WARG SROMOWYCH

Preparat EAUVIA® INTENSE ROSE stworzono celem zlikwidowania wszelkiego rodzaju dolegliwości okolic intymnych kobiety.
WYPEŁNIANIE I REWITALIZACJA WARG SROMOWYCH Zabieg wypełniania tych okolic ma na celu poprawę lub przywrócenie ich naturalnego kształtu przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg wypełniania warg sromowych wykonuje się zarówno u młodych, jak i starszych kobiet, które chcą skorygować defekty wynikające z budowy anatomicznej okolic intymnych. Dzięki temu zabiegowi zniwelowane zostają podrażnienia, infekcje, ból w trakcie współżycia oraz dyskomfort podczas codziennych czynności. Zabieg zalecany jest także kobietom w okresie menopauzalnym, bądź po znacznym spadku wagi, ubytkach tkankowych i utracie jędrności skóry. Zastosowanie kwasu hialuronowego powoduje odbudowę i ujędrnienie warg sromowych oraz korektę ich kształtu.

NEAUVIA® INTENSE ROSE (1ml)

1340 zł po rabacie 25% 999 zł

BADANIA LABORATORYJNE

Badania laboratoryjne

Cena

Mikrobiologia

Antygen Chlamydia trachomatis

140 zł*

Posiew materiału w kierunku GBS

90 zł*

Posiew materiału w kierunku Neisseria gonorrhoeae

90 zł*

Posiew w kierunku grzybów drożdżopodobnych

90 zł*

Badanie materiału w kierunku Mycoplasma hominis / Ureaplasma sp

130 zł*

Posiew materiału z narządów moczowo-płciowych

90 zł*

Diagnostyka Cytologiczna

Badanie cytologiczne ginekologiczne, cena za jedno badanie

100 zł**

Badanie cytologiczne LBC - cytologia cienkowarstwowa, cena za jedno badanie

150 zł***

Maksymalny czas wykonania badania:
* do 10 dni
** do 14 dni
*** do 21 dni

Oporna tkanka tłuszczowa

Doskonale rozumiemy, że oporna tkanka tłuszczowa może stanowić wyzwanie nawet dla tych, którzy prowadzą zdrowy tryb życia. Dlatego oferujemy skuteczne rozwiązania, aby pomóc Ci w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

Zabiegi usuwania opornej tkanki tłuszczowej przy użyciu kriolipolizy to innowacyjna metoda, która umożliwia precyzyjne kształtowanie sylwetki. W przypadku tego pacjenta zastosowane zostało 1 przyłożenie Cool Advantage Plus na środek brzucha i 2 przyłożenia Cool Advantage na boczki.

Dodatkowo wykonano serię 4 zabiegów rzeźbienia mięśni poprzez elektrostymulację mięśni. Dzięki temu podkreślone zostały mięśnie brzucha, a tkanka tłuszczowa skutecznie zredukowana. Dzięki temu pacjent osiągnął nie tylko wymierne efekty w odchudzaniu, ale także bardziej zdefiniowaną i umięśnioną sylwetkę.

Efekty naszych procedur obejmują wyraźne podkreślenie mięśni brzucha oraz znaczną redukcję opornej tkanki tłuszczowej. Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest gotów dostosować plan leczenia do Twoich indywidualnych potrzeb, zapewniając kompleksową opiekę i trwałe rezultaty.

Niechciany makijaż permanentny

Przed

W przypadku trudności z niechcianym makijażem permanentnym brwi, nasza klinika oferuje nowoczesne i skuteczne rozwiązanie oparte na laserze pikosekundowym.

Laser pikosekundowy jest zaawansowaną technologią, która umożliwia precyzyjne usuwanie pigmentów makijażu permanentnego bez konieczności stosowania tradycyjnych i czasochłonnych metod. Ponadto jego zastosowanie minimalizuje ryzyko podrażnień i zapewnia szybki powrót do normalnej aktywności. Efekty są widoczne już po jednym zabiegu, co oznacza natychmiastową poprawę estetyki brwi.

Nasi specjaliści posiadają doświadczenie w obszarze usuwania makijażu permanentnego i dostosowują każdy zabieg do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dzięki naszym zaawansowanym technologiom, możemy zapewnić skuteczne i bezpieczne rozwiązanie dla osób, które pragną odzyskać naturalny wygląd brwi.

Ciebie pod oczami

Przed

W kwestii uciążliwych cieni pod oczami, nasza klinika proponuje innowacyjne rozwiązanie w postaci zabiegu z użyciem Biostymulatora.

Zabieg ten, oparty na nowoczesnej technologii biostymulacji, działa głęboko w strukturze skóry, wspomagając naturalne procesy regeneracyjne. Biostymulator stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, poprawiając jędrność i elastyczność skóry w delikatnej okolicy oczu.

Efekty zabiegu są zauważalne już po pierwszej sesji, obejmując znaczną redukcję cieni pod oczami. Pacjenci doświadczają odświeżenia i rozjaśnienia skóry wokół oczu, co przyczynia się do bardziej promiennego i młodzieńczego wyglądu.

Nasza wykwalifikowana ekipa specjalistów zadba o komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu usuwania cieni pod oczami, dostosowując go do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu zapewniamy skuteczne rozwiązanie dla osób, które pragną pozbyć się cieni pod oczami i odzyskać świeży, wypoczęty wygląd.

Przebarwienia

Przed

Laser pikosekundowy to innowacyjne rozwiązanie, które działa głęboko w strukturze skóry, skupiając się na redukcji blizn i eliminacji przebarwień. Dzięki precyzyjnym impulsom laserowym, terapia ta stymuluje naturalne procesy regeneracyjne skóry, poprawiając jej strukturę i koloryt.

Efekty terapii są imponujące – po serii 6 zabiegów można zaobserwować całkowitą redukcję blizn oraz znaczną poprawę kolorytu skóry. Pacjenci doświadczają odmłodzenia skóry, uzyskując jedwabistą gładkość i równomierny ton.

Nasi specjaliści, posiadający doświadczenie w leczeniu blizn potrądzikowych i przebarwień, dostosują terapię do indywidualnych potrzeb pacjenta, zapewniając kompleksową opiekę i trwałe rezultaty. Dzięki laserowi pikosekundowemu, możemy wspólnie pracować nad odzyskaniem pełnej pewności siebie, pozbywając się śladów trądziku na skórze.

Przebarwienia

Przed

Kiedy przebarwienia stają się uciążliwe, nasza klinika oferuje skuteczne rozwiązanie oparte na innowacyjnej technologii – laserze pikosekundowym.

Zabiegi przy użyciu lasera pikosekundowego są precyzyjne i skoncentrowane na eliminacji przebarwień. Dzięki zaawansowanym impulsom laserowym, skóra poddawana jest głębokiej regeneracji, co prowadzi do usunięcia przebarwień i znacznej poprawy ogólnego stanu skóry.

Na zdjęciach prezentujemy efekty uzyskane po trzech zabiegach z wykorzystaniem lasera pikosekundowego. Pacjenci doświadczają odświeżenia, uzyskując równomierny ton skóry i promienną, młodzieńczą cerę.

Nasi specjaliści, zawsze dostosowują procedury do indywidualnych potrzeb pacjenta, zapewniając bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów. Razem możemy osiągnąć pożądane rezultaty, pozbywając się przebarwień i przywracając skórze naturalny, zdrowy blask.

Przebarwienia pozapalne po trądziku.

Problemem, z którym wielu pacjentów boryka się po zmaganiach z trądzikiem, są pozapalne przebarwienia skóry. Te uporczywe plamy mogą znacznie ogólny wygląd skóry. Nasza klinika oferuje skuteczne rozwiązanie w postaci laserowego leczenia zmian potrądzikowych przy użyciu najnowocześniejszego urządzenia laserowego.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii laserowej, zabiegi przy użyciu lasera są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne. Już po dwóch sesjach można zaobserwować imponujące efekty, takie jak poprawa kolorytu skóry oraz znaczna redukcja przebarwień.

Nasi doświadczeni specjaliści dostosują każde leczenie do indywidualnych potrzeb pacjenta, zapewniając kompleksową opiekę i osiągnięcie pożądanych rezultatów.

Zbędna tkanka tłuszczowa na brzuchu

Nadmierna tkanka tłuszczowa na brzuchu jest problemem wielu pacjentów, często jest trudna do zredukowania nawet przy regularnym wysiłku fizycznym i zdrowej diecie. Nasza klinika oferuje skuteczne rozwiązanie w postaci kriolipolizy.

W przypadku tej pacjentki podczas zabiegu kriolipolizy zastosowano 2 duże przyłożenia (Cool Advantage Plus) na środek brzucha (zarówno w obszarze dolnym, jak i górnym) oraz 2 małe przyłożenia (Cool Advantage) na boczki. Ten system pozwala na precyzyjne dostosowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta, zapewniając kompleksową redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej.

Efekty kriolipolizy są zauważalne już po dwóch sesjach, co obejmuje znaczną redukcję tkanki tłuszczowej na obszarze brzucha. Zabiegi w przypadku tej pacjentki będą kontynuowane, aby uzyskać optymalne rezultaty, zwłaszcza w przypadku pacjentów z większą ilością tkanki tłuszczowej.

Nasi doświadczeni specjaliści dbają o komfort i bezpieczeństwo pacjenta podczas każdej sesji, dostosowując intensywność kriolipolizy do indywidualnych cech skóry. Dzięki naszym zaawansowanym procedurom, pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, a efekty są widoczne i trwałe.

Zabiegi Kosmetologiczne #VesunaBEAUTY

Zabiegi Lekarskie #VesunaMED

ZABIEGI / URZĄDZENIA

Zabiegi dla mężczyzn

VESUNA
Biurowiec HEXAGON

ul. Zamknięta 10/4, Kraków

+48 537 878 797

VESUNA
Dobrego Pasterza

ul. Dobrego Pasterza 118C/LU11, Kraków

+48 510 633 484

+48 537 878 797