Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Witamy w Klinice VESUNA

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA to profesjonalne gabinety wyposażone wyłącznie w najnowocześniejszy sprzęt medyczny na świecie. Łatwo do nas trafić ponieważ nasze siedziby znajdują się w Krakowskim Centrum Handlowym – C.H. BONARKA i na ul. Dobrego Pasterza 118c/Lu11. Dogodne położenie naszych gabinetów ułatwia Państwu nie tylko dojazd (samochodem czy komunikacją miejską), ale również eliminuje problemy związane z parkowaniem, nie tracąc cennego czasu i pieniędzy.

Naszym Pacjentom oferujemy szeroką gamę profesjonalnych zabiegów cieszących się olbrzymim zainteresowaniem. W wachlarzu naszych usług znajdą Państwo zabiegi z zakresu nowoczesnej medycyny, ginekologii i ginekologii estetycznej, chirurgii, laseroterapii, kosmetologii oraz modelowania sylwetki. Nasze zabiegi są skierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

W naszych gabinetach korzystamy wyłącznie z innowacyjnych, najskuteczniejszych i absolutnie bezpiecznych technologii w celu zapewnienia naszym Pacjentom komfortu na najwyższym poziomie. Pragniemy wspierać naszych Pacjentów w drodze do doskonałego wyglądu, samopoczucia oraz kondycji zdrowotnej. Do naszych zabiegów wykorzystujemy jedynie sprawdzone preparaty, odznaczone najbardziej renomowanymi polskimi oraz światowymi certyfikatami jakości. Medycyna estetyczna to nasza pasja. Stawiając na pierwszym miejscu komfort i poprawę jakości życia pacjenta, podążamy za nowoczesnymi trendami poprawiania urody, wykorzystując najnowsze zdobycze medycyny i techniki. Na bieżąco śledzimy rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej, co pozwala na ciągłe poszerzanie naszej oferty, podnoszenie kwalifikacji i wiedzy personelu oraz udoskonalanie usług.

Celami, które przyświecają nam na co dzień, są komfort, zadowolenie oraz absolutne bezpieczeństwo naszych Pacjentów. Dzięki dialogowi oraz współpracy z Klientami, mamy szanse tworzenia precyzyjnych planów leczenia oraz programów zabiegowych, dostosowanych do ich rzeczywistych potrzeb. Naszych Pacjentów traktujemy w sposób indywidualny, gdyż wiemy, że każdy ma inne potrzeby. W tym celu oferujemy Państwu pomoc oraz profesjonalne konsultacje dzięki czemu nasza wykwalifikowana kadra może dobrać najlepsze dostępne na rynku zabiegi i terapie. Nasz zespół tworzą wyłącznie najwyższej klasy specjaliści – kosmetolodzy i lekarze z wieloletnim doświadczeniem. Najwyższą jakość naszych zabiegów gwarantuje stosowanie wyłącznie odpowiednich preparatów oraz wysoce zaawansowane technologicznie urządzenia zabiegowe posiadające stosowne CERTYFIKATY MEDYCZNE, CERTYFIKATY FDA ORAZ CERTYFIKATY CE.

KAMIEŃSKIEGO 11

30-644 Kraków

pasaż Auchan, poziom "0", naprzeciwko sklepu CCC, obok salonu PLAY.

Godziny otwarcia:

pon.-sob. 9.00 - 21.00

niedziela 10.00 - 21.00

DOBREGO PASTERZA 118C

31-416 Kraków

Lokal Lu11 / klatka III

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 9.00 - 21.00

sobota 9.00 - 17.00

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę