fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

JUVEDERM® ULTRA 4

JUVEDERM® ULTRA 4 to profesjonalna linia wypełniaczy skórnych najnowszej generacji, produkowanych przez światowego lidera na rynku medycyny estetycznej – firmę Allergan. Jest to seria, która dzięki zawartemu w produktach specjalnemu rodzajowi usieciowanego kwasu hialuronowego, odpowiadającemu temu naturalnie występującemu w skórze, zapewnia natychmiastowe efekty odmładzające. Żel łatwo przenika do skóry, nadając jej zdrowy charakter. Dodatkowo, zawarta lidokaina, czyli środek miejscowo znieczulający, zmniejsza dolegliwości bólowe do minimum, co przekłada się na komfort oraz bezpieczeństwo pacjenta.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

JUVEDERM® ULTRA 4 to sprawdzony oraz niezwykle skuteczny wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, zapewniający intensywniejszy efekt wypełnienia, szczególnie stosowany w celu korekty głębokich i trudnych do wypełnienia bruzd, a także drobnych zmarszczek i linii.

POPRAWA OWALU TWARZY – ZABIEGI WOLUMETRYCZNE

JUVEDERM® ULTRA 4 to wypełniacz przeznaczony do zwiększania objętości skóry w obrębie m.in. kości policzkowych, żuchwy lub podbródka, czyli tzw. wolumetrii twarzy. Preparat pomoże przywrócić Twojej twarzy utracony z wiekiem kontur oraz odpowiednie proporcje i pozwoli Ci uzyskać upragniony, młody wygląd!

NIECHIRURGICZNA KOREKTA NOSA

JUVEDERM® ULTRA 4 to innowacyjne oraz efektywne rozwiązanie dla osób chcących podjąć się korekty nosa, bez użycia skalpela oraz długiego okresu rekonwalescencji. Z użyciem preparatu ULTRA 4 możliwe jest subtelne modelowanie kształtu nosa, korekta garba oraz przywrócenie jego symetrii, dzięki czemu nos wygląda na bardziej proporcjonalny.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Zmiany skórne w miejscu podania preparatu
  • Stany ropne i zapalne skóry
  • Alergie na składnik preparatu/stosowany preparat
  • Choroby immunologiczne
  • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
  • Nadwrażliwość na lidokainę lub miejscowe środki znieczulające typu amidowego
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę