Depilacja Pośladków

Na depilację laserową pośladków decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg może obejmować pośladki całe lub częściowe.

Cena za 1 zabieg - 300 zł

Cena za PAKIET 4 zab. – 20% RABATU - 960 zł

Cena za PAKIET 6 zab. – 25% RABATU - 1350 zł

Rekomendowana
ilość zabiegów

4-6

Obszary zabiegowe

pośladki (całe)

Czas Zabiegu

10-30 min

Czas rekonwalescencji

brak

Na depilację laserową pośladków decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg może obejmować pośladki całe lub częściowe. Różnica polega tylko i wyłącznie na wielkości obszaru, z którego chcemy pozbyć się włosów. Zabieg depilacji laserowej pośladków całych, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy całego obszaru pośladków, włącznie ze szparą międzypośladkową. Z kolei pośladki częściowe najczęściej obejmują przestrzeń międzypośladkową, jednak może to być także każda inna niewielka część pośladka, na której rosną niechciane włosy.

Codzienne golenie tak delikatnej okolicy jak przestrzeń międzypośladkowa może powodować znaczne podrażnienie tej części ciała, co wiąże się z odczuwanym nawet przez kilka dni dyskomfortem. Dodatkowo, mechaniczna depilacja może prowadzić do wrastania włosów w skórę i infekcji. Depilacja laserowa pośladków częściowych nie tylko poprawia codzienny komfort stref intymnych, ale także działa profilaktycznie w przypadku, np. torbieli włosowej (pilonidalnej).

PALOMAR VECTUS™ – najskuteczniejszy sposób depilacji pośladków

Laser diodowy PALOMAR VECTUS™, to całkowicie bezpieczna i wysoce efektywna metoda działająca na trwałe pozbycie się owłosienia. Zabieg polega w pierwszej kolejności na analizie właściwości skóry oraz włosów, co na dalszym etapie ułatwia dobór optymalnych parametrów zabiegu. Tak spersonalizowane ustawienia pozwalają na emitowanie wiązki promieni, które zostają pochłaniane bezpośrednio przez barwnik włosa, dzięki czemu jego cebulka zostaje zniszczona.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej:

 • Nie opalaj się co najmniej 4 tygodnie przed zabiegiem – ani na słońcu, ani w solarium. Świeża opalenizna i ciemna karnacja są głównym przeciwwskazaniem do zabiegu – mogłoby dojść do poparzenia i powstania przebarwień lub odbarwień.
 • Zrezygnuj z zabiegów, polegających na wyrywaniu włosów (depilacja woskiem, depilatorem, pastą cukrową, pęsetą) na co najmniej miesiąc przed planowaną depilacją laserową. Jeśli niechciane włosy zostaną wyrwane przed zabiegiem, laser do depilacji nie ma możliwości „dojścia” do cebulki włosa i zniszczenia jego macierzy.
 • Dzień przed lub w dniu depilacji laserowej musisz dokładnie ogolić ciało na obszarze, który ma zostać poddany depilacji laserowej. Użyj w tym celu zwykłej maszynki do golenia. Dzięki skróceniu włosów laser nie będzie skupiał się na łodydze nad powierzchnią skóry, ale na samym mieszku włosowym. Pozwala to również uniknąć nieprzyjemnych poparzeń skóry. W żadnym wypadku nie usuwaj włosów kremem do depilacji – zawarta w nich chemia rozpuszcza łodygę włosa i może uniemożliwić skuteczną depilację laserową. W przypadku pierwszej wizyty warto zostawić mały fragment nieogolonej skóry, by kosmetolog mógł ocenić typ owłosienia. Kosmetolog przed zabiegiem ogoli pozostawiony fragment włosów.
 • W dniu zabiegu nie używaj produktów do pielęgnacji skóry na obszarze, który ma być poddawany depilacji. Dotyczy to wszelkich kosmetyków, takich jak balsamy nawilżające, olejki itp. Nie używaj też antyperspirantów, a perfumy rozpyl na ubraniu, a nie na skórze.
 • Odstaw leki i zioła światłouczulające. Dokładną listę środków, które mogą wchodzić w reakcję ze światłem laserowy, przedstawi Ci kosmetolog podczas konsultacji. Specjalista poinformuje Cię również, w jakim czasie po odstawieniu tych leków możesz odbyć pierwszy zabieg depilacji laserowej.
 • Skóra w odpowiednim stanie – Przy przystąpieniu do zabiegu skóra nie powinna mieć przerwanej ciągłości naskórka, nie powinna być podrażniona i wysuszona.

Przebieg zabiegu depilacji laserowej

Po wypełnieniu karty i wykluczeniu przeciwskazań kosmetolog da Ci chwilkę na przygotowanie i przebranie się.

W kolejnym etapie kosmetolog ocenia stan skóry pacjenta oraz rodzaj owłosienia dzięki czemu może dobrać odpowiednie parametry zabiegowe. W zależności od rozmiaru wybranej partii ciała do depilacji dostosowywany jest odpowiedni rozmiar głowicy. Następnie osoba przeprowadzająca zabieg przykłada systematycznie schłodzoną głowicę do kolejnych części ciała i uwalnia impulsy świetlne usuwające owłosienie. Cały zabieg przeprowadzany jest szybko i sprawnie a dzięki zastosowaniu dodatkowego urządzenia chłodzącego zmniejszamy do minimum nieprzyjemne odczucia a to wszytko  w trosce o największy komfort klienta.

Postępowanie po zabiegu depilacji laserowej

Po przeprowadzonym zabiegu trwałego usuwania owłosienia laserem Vectus może ale nie musi wystąpić czasowe zaczerwienienie depilowanej powierzchni orasz obrzęk okołomieszkowy (dotyczy to włosów grubych i ciemnych). Powinny one ustąpić najczęściej po kilku godzinach lub maksymalnie do 2-3 dni.

Należy zwrócić w tym okresie uwagę na specjalna pielęgnacje skóry.

 • Nie stosować mydła i preparatów na bazie alkoholu (toników, antyperspirantów, dezodorantów).
 • Nie podrażniać skóry w tym obszarze.
 • Nie korzystać z basenu, sauny (max 3 dni)
 • Dodatkowo można stosować preparaty łagodzące takie jak Bepanten, Panthenol, Alantan lub dbać o nawilżenie skóry.
 • Skóra poddana depilacji laserowej nie może być opalana bezpośrednio przez 2 tygodnie od zabiegu, jeżeli jest ona wystawiona na działanie promieni słonecznych to należy stosować preparaty z wysokim filtrem UV.
 • Pomiędzy zabiegami nie należy wyrywać włosów, możliwe jest stosowanie maszynki do golenia.

Efekty

Depilacja za pomocą lasera PALOMAR VECTUS™  przynosi niemal natychmiastowe efekty – już podczas pierwszej sesji możliwe jest usunięcie blisko 30% włosów. Natomiast w celu całkowitego pozbycia się owłosienia z okolic bikini, zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów, w odstępach 8 – tygodniowych.

.

Wskazania do zabiegu

 • Hirsutyzm, czyli stan, w którym kobiety cierpią na nadmierny rozwój ciemnych i sztywnych włosów w wyniku zaburzeń hormonalnych
 • Nadmierna owłosienie - zwiększona ilość włosów na dowolnej części ciała
 • Praca lub hobby, która wymaga perfekcyjnie gładkiej i pięknej skóry, np. sportowcy, tancerze, pływacy itp.

Przeciwwskazania do zabiegu

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Nowotwory
 • Cukrzyca
 • Zaburzenia krzepliwości krwi i leki obniżające krzepliwość krwi
 • Stosowanie samoopalaczy
 • Świeża opalenizna
 • Przyjmowanie leków i ziół fotouczulających
 • Epilepsja
 • Łuszczyca, bielactwo
 • Choroby skóry
 • Aktywna opryszczka

Opinie naszych Pacjentów

Byłam na zabiegu depilacji laserowej w salonie na Dobrego Pasterza z polecenia koleżanki. Bardzo długo szukałam miejsca sprawdzonego i z dobrym podejściem do klienta, żeby wykonać depilacje laserową. Zabieg był przeprowadzony profesjonalnie, a Pani wykonująca zabieg przemiła i sprawiła, że zupełnie się nie stresowałam w trakcie. Chodzę tam z przyjemnością, a efekty potwierdzam ja i moje znajome ♥️ Polecam! Najlepszy prezent jaki może sprawić sobie kobieta

~` Milena W

Jestem bardzo zadowolona z efektów depilacji laserowej. Trafiłam do Vesuny, dzięki moim znajomym, którzy w przeszłości korzystali z zabiegów i byli równie zadowoleni co ja. Bardzo miły personel i Panie kosmetolog wykonujące zabieg. Szczerze polecam.

~`Klaudia Łój

W klinice Vesuna byłam na 4 zabiegach depilacji laserowej i jestem bardzo zadowolona. Efekt jest dokładnie taki jakiego oczekiwałam. Panie są bardzo miłe ,wszystko tłumaczą i czuć, że jest się w rękach profesjonalistów. Bardzo polecam.

~`Karolina Szybinska

Inne zabiegi depilacji dla kobiet:

Cennik

Laser Diodowy PALOMAR VECTUS™

|

Najszybsza oraz najskuteczniejsza depilacja laserowa na świecie

W Klinice VESUNA pracujemy obecnie na najnowszym Laserze Diodowym PALOMAR VECTUS™ ,który posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie, dopuszczający je na rynek jako urządzenia do trwałego usuwania włosów. Firma Palomar tworząc w 1997 roku najbardziej znany na świecie laser Light Sheer i otrzymując dla niego certyfikat FDA, zyskała sobie miano pioniera w dziedzinie technologii trwale usuwających owłosienie. Dziś, po kilkunastu latach doświadczeń i badań naukowych ugruntowuje swoją pozycję lidera produkując nową wersję systemu Light Sheer – Laser Diodowy PALOMAR VECTUS™.

NAJSZYBSZA ORAZ NAJSKUTECZNIEJSZA DEPILACJA LASEROWA NA ŚWIECIE!
PALOMAR VECTUS™ jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem do depilacji laserowej na świecie. PALOMAR VECTUS™ został wzbogacony o kilka technologii oraz bardzo duże ”okienko” zabiegowe. Urządzenie ma wbudowany system chłodzenia, które posiada osobny certyfikat FDA. PALOMAR VECTUS™ działa bardzo szybko, co podnosi komfort pacjenta. Laser posiada również inteligentny system odczytu poziomu melaniny w skórze-Skintel®. System ten jako jedyny na świecie posiada certyfikat FDA. Urządzenie samoistnie wybiera parametry zabiegu w zależności od koloru skóry pacjenta. Wprowadzone zmiany 20-sto krotnie skracają czas trwania zabiegu i powodują, iż jest on całkowicie bezpieczny.

"SZALONE CENY" PAKIETÓW DEPILACJI LASEROWEJ – DO 15% RABATU !!!
Skomponuj Własny Pakiet Depilacji Laserowej dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań, a otrzymasz Specjalny RABAT :

– Przy zakupie 2 zabiegów depilacji laserowej na różne obszary zabiegowe - 10% RABATU np. PAKIET : 1 x łydki + 1 x uda

750 zł 675 zł

– Przy zakupie 3 zabiegów depilacji laserowej na różne obszary zabiegowe - 10% RABATU np. PAKIET : 1 x ramiona + 1 x przedramiona + 1 x pachy

700 zł 630 zł

– Przy zakupie 4 zabiegów depilacji laserowej na różne obszary zabiegowe - 15% RABATU np. PAKIET : 2 x linia bikini + 2 x uda

1340 zł 1139 zł

– Przy zakupie 5 zabiegów depilacji laserowej na różne obszary zabiegowe - 15% RABATU np. PAKIET : 1 x bikini pełne + 1 x brzuch + 1 x ramiona +1 x pachy + 1 x warga górna

1250 zł 1063 zł

– Przy zakupie 6 zabiegów depilacji laserowej na różne obszary zabiegowe - 15% RABATU np. PAKIET : 3 x pachy + 3 x łydki

1650 zł 1403 zł

Obszar zabiegowy

Cena za 1 zabieg

Cena za PAKIET 4 zab. – 20% RABATU

Cena za PAKIET 6 zab. – 25% RABATU

Bikini mężczyzn

600 zł

2400 zł 1920 zł

3600 zł 2700 zł

Bikini ( linia bikini )

270 zł

1080 zł 865 zł

1620 zł 1215 zł

Bikini brazylijskie ( pełne )

370 zł

1480 zł 1185 zł

2220 zł 1665 zł

Pośladki ( całe )

300 zł

1200 zł 960 zł

1800 zł 1350 zł

Pośladki ( częściowe )

150 zł

600 zł 480 zł

900 zł 675 zł

Uda

400 zł

1600 zł 1280 zł

2400 zł 1800 zł

Łydki

350 zł

1400 zł 1120 zł

2100 zł 1575 zł

Pachy

200 zł

800 zł 640 zł

1200 zł 900 zł

Ramiona

250 zł

1000 zł 800 zł

1500 zł 1125 zł

Przedramiona

250 zł

1000 zł 800 zł

1500 zł 1125 zł

Tors

380 zł

1520 zł 1215 zł

2280 zł 1710 zł

Brodawki

150 zł

600 zł 480 zł

900 zł 675 zł

Brzuch

330 zł

1320 zł 1055 zł

1980 zł 1485 zł

Linia Brzucha

150 zł

600 zł 480 zł

900 zł 675 zł

Kark

250 zł

1000 zł 800 zł

1500 zł 1125 zł

Plecy

300 zł – 700 zł*

1200 zł – 2800 zł*
960 zł – 2240 zł

1800 zł – 4200 zł*
1350 zł – 3150 zł*

Uszy

100 zł

400 zł 320 zł

600 zł 450 zł

Brwi ( obszar między brwiami )

100 zł

400 zł 320 zł

600 zł 450 zł

Policzki

200 zł

800 zł 640 zł

1200 zł 900 zł

Baki

200 zł

800 zł 640 zł

1200 zł 900 zł

Warga górna

100 zł

400 zł 320 zł

600 zł 450 zł

Broda

230 zł

920 zł 735 zł

1380 zł 1035 zł

Szyja

250 zł

1000 zł 800 zł

1500 zł 1125 zł

Twarz : Brwi + Policzki + Baki + Wąsik + Broda

600 zł

2400 zł 1920 zł

3600 zł 2700 zł

* Dokładną cenę ustala kosmetolog w zależności od wielkości obszaru oraz czasu trwania zabiegu
** Cena promocyjna PAKIETU 4 i 6 zabiegów depilacji laserowej dotyczy tylko i wyłącznie jednego obszaru zabiegowego, bez możliwości wymiany
***Dodatkowe znieczulenie do zabiegów depilacji – 30 zł - 100 zł za obszar ( dokładną cenę ustala kosmetolog w zależności od wielkości obszaru )
****golenie przed zabiegiem depilacji laserowej – 20 zł - 60 zł za obszar ( dokładną cenę ustala kosmetolog w zależności od wielkości obszaru

Oporna tkanka tłuszczowa

Doskonale rozumiemy, że oporna tkanka tłuszczowa może stanowić wyzwanie nawet dla tych, którzy prowadzą zdrowy tryb życia. Dlatego oferujemy skuteczne rozwiązania, aby pomóc Ci w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

Zabiegi usuwania opornej tkanki tłuszczowej przy użyciu kriolipolizy to innowacyjna metoda, która umożliwia precyzyjne kształtowanie sylwetki. W przypadku tego pacjenta zastosowane zostało 1 przyłożenie Cool Advantage Plus na środek brzucha i 2 przyłożenia Cool Advantage na boczki.

Dodatkowo wykonano serię 4 zabiegów rzeźbienia mięśni poprzez elektrostymulację mięśni. Dzięki temu podkreślone zostały mięśnie brzucha, a tkanka tłuszczowa skutecznie zredukowana. Dzięki temu pacjent osiągnął nie tylko wymierne efekty w odchudzaniu, ale także bardziej zdefiniowaną i umięśnioną sylwetkę.

Efekty naszych procedur obejmują wyraźne podkreślenie mięśni brzucha oraz znaczną redukcję opornej tkanki tłuszczowej. Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest gotów dostosować plan leczenia do Twoich indywidualnych potrzeb, zapewniając kompleksową opiekę i trwałe rezultaty.

Niechciany makijaż permanentny

Przed

W przypadku trudności z niechcianym makijażem permanentnym brwi, nasza klinika oferuje nowoczesne i skuteczne rozwiązanie oparte na laserze pikosekundowym.

Laser pikosekundowy jest zaawansowaną technologią, która umożliwia precyzyjne usuwanie pigmentów makijażu permanentnego bez konieczności stosowania tradycyjnych i czasochłonnych metod. Ponadto jego zastosowanie minimalizuje ryzyko podrażnień i zapewnia szybki powrót do normalnej aktywności. Efekty są widoczne już po jednym zabiegu, co oznacza natychmiastową poprawę estetyki brwi.

Nasi specjaliści posiadają doświadczenie w obszarze usuwania makijażu permanentnego i dostosowują każdy zabieg do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dzięki naszym zaawansowanym technologiom, możemy zapewnić skuteczne i bezpieczne rozwiązanie dla osób, które pragną odzyskać naturalny wygląd brwi.

Ciebie pod oczami

Przed

W kwestii uciążliwych cieni pod oczami, nasza klinika proponuje innowacyjne rozwiązanie w postaci zabiegu z użyciem Biostymulatora.

Zabieg ten, oparty na nowoczesnej technologii biostymulacji, działa głęboko w strukturze skóry, wspomagając naturalne procesy regeneracyjne. Biostymulator stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, poprawiając jędrność i elastyczność skóry w delikatnej okolicy oczu.

Efekty zabiegu są zauważalne już po pierwszej sesji, obejmując znaczną redukcję cieni pod oczami. Pacjenci doświadczają odświeżenia i rozjaśnienia skóry wokół oczu, co przyczynia się do bardziej promiennego i młodzieńczego wyglądu.

Nasza wykwalifikowana ekipa specjalistów zadba o komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu usuwania cieni pod oczami, dostosowując go do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu zapewniamy skuteczne rozwiązanie dla osób, które pragną pozbyć się cieni pod oczami i odzyskać świeży, wypoczęty wygląd.

Przebarwienia

Przed

Laser pikosekundowy to innowacyjne rozwiązanie, które działa głęboko w strukturze skóry, skupiając się na redukcji blizn i eliminacji przebarwień. Dzięki precyzyjnym impulsom laserowym, terapia ta stymuluje naturalne procesy regeneracyjne skóry, poprawiając jej strukturę i koloryt.

Efekty terapii są imponujące – po serii 6 zabiegów można zaobserwować całkowitą redukcję blizn oraz znaczną poprawę kolorytu skóry. Pacjenci doświadczają odmłodzenia skóry, uzyskując jedwabistą gładkość i równomierny ton.

Nasi specjaliści, posiadający doświadczenie w leczeniu blizn potrądzikowych i przebarwień, dostosują terapię do indywidualnych potrzeb pacjenta, zapewniając kompleksową opiekę i trwałe rezultaty. Dzięki laserowi pikosekundowemu, możemy wspólnie pracować nad odzyskaniem pełnej pewności siebie, pozbywając się śladów trądziku na skórze.

Przebarwienia

Przed

Kiedy przebarwienia stają się uciążliwe, nasza klinika oferuje skuteczne rozwiązanie oparte na innowacyjnej technologii – laserze pikosekundowym.

Zabiegi przy użyciu lasera pikosekundowego są precyzyjne i skoncentrowane na eliminacji przebarwień. Dzięki zaawansowanym impulsom laserowym, skóra poddawana jest głębokiej regeneracji, co prowadzi do usunięcia przebarwień i znacznej poprawy ogólnego stanu skóry.

Na zdjęciach prezentujemy efekty uzyskane po trzech zabiegach z wykorzystaniem lasera pikosekundowego. Pacjenci doświadczają odświeżenia, uzyskując równomierny ton skóry i promienną, młodzieńczą cerę.

Nasi specjaliści, zawsze dostosowują procedury do indywidualnych potrzeb pacjenta, zapewniając bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów. Razem możemy osiągnąć pożądane rezultaty, pozbywając się przebarwień i przywracając skórze naturalny, zdrowy blask.

Przebarwienia pozapalne po trądziku.

Problemem, z którym wielu pacjentów boryka się po zmaganiach z trądzikiem, są pozapalne przebarwienia skóry. Te uporczywe plamy mogą znacznie ogólny wygląd skóry. Nasza klinika oferuje skuteczne rozwiązanie w postaci laserowego leczenia zmian potrądzikowych przy użyciu najnowocześniejszego urządzenia laserowego.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii laserowej, zabiegi przy użyciu lasera są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne. Już po dwóch sesjach można zaobserwować imponujące efekty, takie jak poprawa kolorytu skóry oraz znaczna redukcja przebarwień.

Nasi doświadczeni specjaliści dostosują każde leczenie do indywidualnych potrzeb pacjenta, zapewniając kompleksową opiekę i osiągnięcie pożądanych rezultatów.

Zbędna tkanka tłuszczowa na brzuchu

Nadmierna tkanka tłuszczowa na brzuchu jest problemem wielu pacjentów, często jest trudna do zredukowania nawet przy regularnym wysiłku fizycznym i zdrowej diecie. Nasza klinika oferuje skuteczne rozwiązanie w postaci kriolipolizy.

W przypadku tej pacjentki podczas zabiegu kriolipolizy zastosowano 2 duże przyłożenia (Cool Advantage Plus) na środek brzucha (zarówno w obszarze dolnym, jak i górnym) oraz 2 małe przyłożenia (Cool Advantage) na boczki. Ten system pozwala na precyzyjne dostosowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta, zapewniając kompleksową redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej.

Efekty kriolipolizy są zauważalne już po dwóch sesjach, co obejmuje znaczną redukcję tkanki tłuszczowej na obszarze brzucha. Zabiegi w przypadku tej pacjentki będą kontynuowane, aby uzyskać optymalne rezultaty, zwłaszcza w przypadku pacjentów z większą ilością tkanki tłuszczowej.

Nasi doświadczeni specjaliści dbają o komfort i bezpieczeństwo pacjenta podczas każdej sesji, dostosowując intensywność kriolipolizy do indywidualnych cech skóry. Dzięki naszym zaawansowanym procedurom, pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, a efekty są widoczne i trwałe.

Zabiegi Kosmetologiczne #VesunaBEAUTY

Zabiegi Lekarskie #VesunaMED

ZABIEGI / URZĄDZENIA

Zabiegi dla mężczyzn

VESUNA
Biurowiec HEXAGON

ul. Zamknięta 10/4, Kraków

+48 537 878 797

VESUNA
Dobrego Pasterza

ul. Dobrego Pasterza 118C/LU11, Kraków

+48 510 633 484

+48 537 878 797