fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

INTRACEUTICALS®

PROMIENNA I NAWILŻONA SKÓRA DZIĘKI TERAPII TLENOWEJ

Infuzja tlenowa INTRACEUTICALS® to zrewolucjonizowana metoda dostarczania składników aktywnych biologicznie za pomocą czystego tlenu. Koncepcja zabiegu opiera się na wtłoczeniu tlenem hiperbarycznym kwasu hialuronowego, który jest substancją silnie nawadniającą głębokie warstwy skóry. Innowacyjna technologia INTRACEUTICALS® pozwala osiągnąć efekt doskonale nawilżonej, wypełnionej i rozświetlonej skóry na długi czas, w sposób nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny. Infuzja tlenowa redukuje opuchliznę poprzez kojące działanie chłodzącego tlenu, poprawia mikrokrążenie, zmniejsza zasinienie skóry wokół oczu oraz zaczerwienienia.

Zabieg INTRACEUTICALS® dedykowany jest również jako „bankietowy”, polecany przed ważnymi uroczystościami, w celu rozświetlenia i nawilżenia skóry oraz zwiększenia przyczepności makijażu. Dla uzupełnienia kuracji zabiegowej, zalecana jest profesjonalna pielęgnacja domowa dobrana indywidualnie do potrzeb skóry każdego klienta.

Wyraźne rezultaty widoczne są już bezpośrednio po pierwszej sesji i nieustannie ulegają intensyfikacji przez 48 h po wykonanym zabiegu. Aby uzyskać najlepszy efekt, należy wykonać cykl 6 serii w odstępach tygodniowych. Pełną kurację warto powtórzyć dwa razy w ciągu roku. Procedura obejmuje aplikację profesjonalnego serum dobranego do rodzaju skóry zgodnie z protokołem zabiegowym marki INTRACEUTICALS®.

INTRACEUTICALS® to technologia całkowicie bezpieczna i sprawdzona, która nie powoduje żadnych niepożądanych efektów.

Wyróżniamy cztery rodzaje zabiegów oraz produktów do pielęgnacji domowej:

  • Rejuvenate – kuracja nawadniająca, liftingująca i napinająca skórę, dedykowana wszystkim typom skóry, również osobom młodym po 20 roku życia, które borykają się z suchą i cienką skórą oraz wczesnymi oznakami starzenia, w celu profilaktyki przeciwstarzeniowej. Zabieg poprawia koloryt skóry, wygładza i wypełnia drobne zmarszczki i linie mimiczne.
  • Opulence – kuracja rozjaśniająca plamy pigmentacyjne oraz wygładzająca, dla osób posiadających nierównomierny koloryt skóry i plamy starcze. Zabieg rozjaśnia i przywraca blask ziemistej i niedotlenionej skórze, wyraźnie ją ujędrnia oraz głęboko nawilża.
  • Clarity – kuracja oczyszczająca, przywracająca równowagę, dla skór tłustych, zanieczyszczonych i słabo ukrwionych, z tendencją do nawracających niedoskonałości. Pomaga w leczeniu trądziku zapalnego i zaskórnikowego – uspokaja i koi skórę, zmniejsza nasilony łojotok, oczyszcza ją i silnie nawilża. Stosowana także na blizny potrądzikowe i przebarwienia.
  • Atoxelene – kuracja na zmarszczki mimiczne w okolicach oczu i ust, zalecana jako terapia uzupełniająca zabieg botou oraz innych zabiegów medycyny estetycznej.
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę