English
English
Vesuna Klinika Medycyny Estetycznej - Bonarka
Vesuna Klinika Medycyny Estetycznej - Krokus
NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE ORAZ NAJLEPSZA OFERTA W MAŁOPOLSCE !!!

Ginekologia estetyczna

ZATROSZCZ SIĘ O SWOJĄ INTYMNOŚĆ

ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna z jednej strony wciąż jest tematem tabu, z drugiej jedną z najszybciej rozwijających się specjalizacji medycznych. Do głównych zadań tej dziedziny należy korekta wyglądu narządów płciowych w celu ich uatrakcyjnienia oraz poprawa jakości życia seksualnego.

Jednak nie tylko o wygląd tutaj chodzi. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej mają również znaczny wpływ na poprawę komfortu psychicznego pacjentek. Stają się one bardziej atrakcyjne w oczach partnera, przez co wzrasta ich samoocena. Wiele kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu narządów płciowych, nie potrafi czerpać satysfakcji z życia seksualnego. Celem zabiegu jest przełamanie bariery psychicznej oraz sprawienie, że kobiety będą dobrze czuć się w swojej skórze i staną się pewniejsze siebie.

Komu poleca się zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej? Wszystkim kobietom, które mają zastrzeżenia do wyglądu swoich sfer intymnych. Nie jest ważne czy przyczyną takiego stanu rzeczy jest poród, zabieg chirurgiczny, proces starzenia czy genetyka, bo skutek w każdym przypadku jest taki sam – dyskomfort, który utrudnia normalne funkcjonowanie. Dlatego też z myślą o naszych pacjentkach, rozszerzyliśmy wachlarz usług o zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, które służą odmładzaniu i poprawie wyglądu okolic intymnych.

Argumentów przemawiających za zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej jest wiele: pozbycie się dyskomfortu wynikającego z niezadowolenia z wyglądu narządów płciowych, zwiększenie pewności siebie, poprawa własnej samooceny. Uatrakcyjnienie wyglądu miejsc intymnych ma nie tylko znaczenie estetyczne, ale również znacznie wpływa na polepszenie funkcji seksualnych. Cel jest więc prosty: troska o zdrowie i komfort pacjentek oraz zapewnienie im swobody w codziennym funkcjonowaniu. Temu właśnie mają służyć zabiegi, które znajdują się w naszej ofercie.W Klinice Vesuna specjalizujemy się w przeprowadzaniu laserowych zabiegów ”intymnych”, takich jak:

  • Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
  • Laserowe obkurczanie pochwy
  • Laserowe wybielanie i ujędrnianie warg sromowych
  • Laserowe wybielanie odbytu

Dla kogo:

  • dla kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu zewnętrznych narządów płciowych
  • dla kobiet po porodach, które zaobserwowały niekorzystne zmiany w kondycji swoich miejsc intymnych
  • dla kobiet, które nie czerpią odpowiedniej satysfakcji z życia seksualnego
Płatnoości na raty - Medi Raty

Ankieta

Zobacz wyniki

Co Cię skłoniło do wizyty w Klinice VESUNA?

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013