Obkurczanie warg sromowych bez bólu i dyskomfortu

user

23 października 2015vesunalifestyle

W dzisiejszych czasach kobiety coraz częściej decydują się na różne metody poprawiania wyglądu swojego ciała. Dzięki rozwojowi w dziedzinie medycyny estetycznej możliwości jest coraz więcej, a oferowane zabiegi ginekologii estetycznej są bezpieczne i efektywne. Usuwanie zmarszczek, likwidacja cellulitu, ujędrnianie skóry – to problemy, o których mówi się otwarcie. Ale o problemach dotyczących funkcjonowania i estetyki stref intymnych kobiety mówią niechętnie, sądząc, że nie ma dla nich rozwiązania. Zupełnie niepotrzebnie!

Problemy natury intymnej

Wyjątkowo wstydliwym problemem dla pań jest przerost warg sromowych oraz ich asymetria. To kwestia, która znacząco wpływa na poczucie własnej wartości i akceptację własnego ciała. Kobiety wstydzą się swoich stref intymnych przed partnerami i unikają zbliżenia, co obniża jakoś życia seksualnego. Dodatkowo przerost warg sromowych może sprawiać fizyczny dyskomfort, zbyt duże powodują bolesne otarcia i utrudniają wykonywanie codziennych czynności.

Jak obkurczyć wargi sromowe?

Do tej pory jedynym sposobem na zmniejszenie warg sromowych była labioplastyka. To chirurgiczna metoda polegająca na wycięciu nadmiaru skóry w okolicach intymnych. Wykonanie tego zabiegu wiąże się z dużym dyskomfortem i bólem, a rekonwalescencja po jego wykonaniu trwa kilka tygodni. Trudno się zatem dziwić, że kobiety rzadko decydują się na ten krok. Istnieje jednak bezpieczne i skuteczne rozwiązanie dzięki któremu użycie skalpela staje się zbędne. W Klinice VESUNA przeprowadzamy zabieg obkurczania warg sromowych przy użyciu urządzenia EXILIS® ELITE™ INTIMA.

CZYTAJ TAKŻE: THERMIVA – REWOLUCYJNY ZABIEG W GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ

Na czym polega obkurczanie warg sromowych?

Zabieg obkurczania warg sromowych to przełomowa metoda, która odznacza się dużą skutecznością. Jest zupełnie bezbolesna i dzięki zastosowaniu systemu EFS bezpieczna dla Pacjentek. Istotą zabiegu jest remodelowanie kolagenu wywołane poprzez termiczne pobudzenie fibroblastów. Metoda Collagen Refill Technology łączy w sobie działanie fal ultradźwiękowych i energii o wysokiej częstotliwości, a dzięki połączonemu działaniu tych procesów następuje wzmożona produkcja włókien kolagenowych. W efekcie poprawia się elastyczność skóry, a wargi sromowe widocznie się zmniejszają. Dla najbardziej satysfakcjonującego efektu poleca się wykonanie serii 4 zabiegów.

Jeśli Ty też zmagasz się z tym wstydliwym problemem i szukasz skutecznego rozwiązania, zgłoś się do Kliniki Medycyny Estetycznej VESUNA w Krakowie i poznaj możliwości EXILIS® ELITE™ INTIMA.

Najpopularniejsze posty

Kategorie

doctor

Umów wizytę