Neauvia Stimulate Man – wypełniacz stworzony z myślą o mężczyznach

user

30 sierpnia 2018dr Ewelina Styczyńska-Kowalska

Przez wiele lat medycyna estetyczna była traktowana jako branża kobieca. Nic bardziej mylnego! Medycyna estetyczna kieruje swoje usługi zarówno do pań, jak i panów. Coraz więcej mężczyzn decyduje się na zabiegi takie jak: leczenie wypadania włosów, wypełnianie zmarszczek, laserowe leczenie grzybicy czy też leczenie nadpotliwości. Dziś o zabiegu wypełniania zmarszczek oraz preparacie Neauvia Stimulate Man, opowie lekarz Ewelina Styczyńska-Kowalska.

Medycyna estetyczna dla mężczyzn

Coraz częściej do naszej Kliniki trafiają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Panowie, pamiętajcie, że medycyna estetyczna proponuje nie tylko usuwanie oraz wypełnianie zmarszczek, ale również wiele innych zabiegów, takich jak: usuwanie blizn potrądzikowych, leczenie nadpotliwości czy też leczenie chrapania, które z całą pewnością mogą rozwiązać także Wasze dokuczliwe problemy!

Nowatorska linia wypełniaczy Neauvia

W Klinice VESUNA korzystamy z innowacyjnej linii produktów Neauvia, które powstały z myślą o wypełnianiu ubytków tkankowych, pobudzaniu produkcji kolagenu, jak i utrzymaniu skóry w najlepszej kondycji. Fundamentalną częścią produktów Neauvia jest kwas hialuronowy pozyskiwany ze szczepu bakterii Bacillus Subtilis.

CZYTAJ TAKŻE: Zabiegi na twarz dla mężczyzn

Na czym polega zabieg?

Pacjentom naszej Kliniki opowiadamy o znaczącej różnicy między tkankami męskimi a kobiecymi. Dzięki tej wiedzy możemy dostosować poziom usług do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. Z upływem czasu grubsza skóra u mężczyzn jest mniej elastyczna, a także jej objętość oraz gęstość zmniejszają się. Neauvia Stimulate Man to wypełniacz o wysokim stężeniu HA (28 mh/ml), którego lepkość sprawia, że efekt wypełnienia tkanki utrzymuje się zdecydowanie dłużej. Neauvia Stimulate posiada zawartość hydroksyapatytu wapnia, który wpływa na pobudzenie fibroblastów, które z kolei przyczyniają się do produkcji kolagenu w organizmie.

Zabieg wypełniania zmarszczek w Klinice VESUNA rozpoczyna się od konsultacji lekarskiej, która ma na celu wykluczenie potencjalnych przeciwwskazań. Kiedy konsultacja ma wynik pozytywny, wówczas pacjent zostaje skierowany na zabieg. Na początku podajemy znieczulenie, a następnie dochodzi do iniekcji preparatu. Wielu naszych pacjentów efekt widzi już po pierwszym zabiegu.

Jeżeli pragniesz poddać się zabiegowi Neauvia Stimulate Man umów się na konsultację w Klinice VESUNA.

Najpopularniejsze posty

Kategorie

doctor

Umów wizytę