Opinie o zabiegu JUVÉDERM® HYDRATE™

user

24 maja 2015Vesuna

Czy wiesz z jakiego zabiegu najczęściej korzystają podziwiane przez Ciebie gwiazdy? Chcesz aby Twoja skóra była zdrowsza? Zależy Ci na odzyskaniu promiennego i młodszego wyglądu? Sekretem jest odpowiednie nawilżenie skóry poprzez połączenie zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii. W krakowskich Klinikach VESUNA oferujemy odpowiednie i skuteczne rozwiązania. 

Hydrolifting z zastosowaniem JUVÉDERM® HYDRATE™

W wyniku naturalnego procesu starzenia się, nasza skóra traci objętość i elastyczność. Jest to najbardziej widoczne na wystawionych na działanie czynników zewnętrznych obszarach ciała. To właśnie skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni najczęściej poddaje się kuracji. Hydrolifting z zastosowaniem JUVÉDERM® HYDRATE™ to nowoczesny zabieg pozwalający skutecznie nawilżyć skórę w najgłębszych warstwach. Jego efekty będą dla Ciebie zaskakujące! Twoja skóra odzyska świeży i zdrowy wygląd, stanie się aksamitna w dotyku, a zmarszczki i drobne bruzdy będą mniej widoczne.

Unikalna formuła JUVÉDERM® HYDRATE™

Kwas hialuronowy znany jest w medycynie estetycznej jako eliksir młodości, klucz do piękna. Związek ten występuje w naszych organizmach naturalnie. Jest fizjologicznym składnikiem tkanek, jednak jego poziom maleje z wiekiem, sprawiając, że nasza skóra traci objętość, staje się wiotka i cienka. Na rynku istnieje wiele preparatów zawierających wspomniany kwas, jednak nie gwarantują długotrwałego i głębokiego działania. Cechą wyróżniającą JUVÉDERM® HYDRATE™ jest specjalna formuła – połączenie drobnocząsteczkowego, gładkiego i jednolitego nieusieciowanego kwasu hialurunowego z mannitolem, substancją spowalniającą utratę kwasu hialurunowego, mającą dodatkowo silne działanie przeciwutleniające. Właśnie dlatego opinie o zabiegu hydroliftingu są tak pozytywne! Formuła zapewnia skórze optymalny poziom nawodnienia, sprężystość i jędrność. Preparat jest także bezpieczny. Wszystkie produkty z grupy JUVÉDERM® pozytywnie przeszły testy kliniczne i uzyskały aprobatę FDA – amerykańskiej Agencji Żywności i Leków. Badania i doświadczenia specjalistów potwierdzają, że kuracje z zastosowaniem JUVÉDERM® HYDRATE™ należą do najlepiej tolerowanych przez skórę zabiegów nawilżających.

Przebieg zabiegu

Zabieg trwa od 15 do 30 minut, poprzedzony jest znieczuleniem kremem EMLA. Preparat JUVÉDERM® HYDRATE™ wprowadzany jest metodą iniekcji śródskórnej przez przeszkolonego w metodach podawania kwasu hialurunowego lekarza medycyny estetycznej. Zabieg jest mało inwazyjny – nawet bezpośrednio po nim możesz wrócić do swoich codziennych aktywności. Dla uzyskania efektu odświeżenia skóry wystarczy jeden zabieg, jeśli jednak chcesz uzyskać długotrwały efekt hydroliftingu i trwale poprawić kondycję skóry, zdecyduj się na serię trzech lub czterech zabiegów.

CZYTAJ TAKŻE: Skuteczna redukcja pierwszych zmarszczek 

Opinie o zabiegu hydroliftingu

Opinie pacjentów Kliniki VESUNA na temat zabiegu JUVÉDERM® HYDRATE™ są bardzo pozytywne. Większość pacjentów zauważa, że ich skóra jest bardziej jędrna i sprężysta, a ponadto zabieg pozwala na redukcję drobnych zmarszczek. Pamiętajcie, że zabieg hydroliftingu nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dzięki czemu pacjenci po zabiegu mogą powrócić do swojego rytmu dnia i codziennych czynności.

Jeśli zależy Ci na uzyskaniu widocznych naturalnych efektów odmłodzonej i zdrowej skóry, nie czekaj! Odwiedź jedną z krakowskich Klinik VESUNA lub skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji i zapisać się na zabiegi hydroliftingu z zastosowaniem JUVÉDERM® HYDRATE™.

Najpopularniejsze posty

Kategorie

doctor

Umów wizytę