fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

JUVEDERM® VOLIFT

JUVEDERM® VOLIFT to rewolucja w dziedzinie odmładzania. Głównym składnikiem preparatu jest kwas hialuronowy. Zabiegi z wykorzystaniem VOLIFT pozwalają przywrócić pożądany kontur twarzy, usunąć zmarszczki mimiczne oraz ciężkie do likwidacji fałdy nosowo-wargowe. JUVEDERM® VOLIFT polecany jest także osobom, które chcą powiększyć lub wymodelować kształt ust, a także skorygować kształt nosa. Wprowadzenie preparatów JUVEDERM® VOLIFT na rynek estetyczny stanowiło przełom w walce z oznakami starzenia się skóry. Długotrwałe efekty pozabiegowe doceniło już wiele kobiet na całym świecie!
Produkt powstał z wykorzystaniem innowacyjnej technologii VYCROSS™. Unikalna, żelowa formuła i gładka konsystencja pozwalają uzyskać naturalny i subtelny wygląd, bez długiego okresu rekonwalescencji oraz przy minimalnym obrzęku lub zasinieniach. Obecna w preparatach firmy Allergan lidokaina miejscowo znieczula obszar poddany zabiegowi i ogranicza ból związany z iniekcją. Dodatkowo, preparat zapewnia długi czas utrzymywania się efektów pozabiegowych.

POWIĘKSZENIE I MODELOWANIE UST

Wydatne i pełne usta to jeden z najbardziej zmysłowych elementów kobiecej twarzy. Dzięki preparatom profesjonalnej linii JUVEDERM® jesteśmy w stanie skorygować wszelkie niedoskonałości ust i cieszyć się ich wymarzonym kształtem. JUVEDERM® VOLIFT to niezwykle plastyczny wypełniacz, który pozwala subtelnie zwiększyć objętość ust oraz intensywne je nawilżyć. Dodatkowo, preparat delikatnie wygładza wszelkie zmarszczki i linie w okolicy ust, skutecznie koryguje asymetrie warg, a także podnosi opadające kąciki ust, przywracając pożądany wyraz twarzy.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

Zmarszczki są jednym z najważniejszych czynników determinujących postrzeganie wieku, dlatego tak wiele osób pragnie się ich pozbyć. JUVEDERM® VOLIFT opracowano, by odświeżyć wygląd twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich bruzd oraz drobnych zmarszczek i linii. Preparat pozwoli Ci cieszyć się młodym i zdrowym wyglądem skóry, bez użycia skalpela!

POPRAWA OWALU TWARZY – ZABIEGI WOLUMETRYCZNE

JUVEDERM® VOLIFT jest wstrzykiwany bezpośrednio w skórę, by przywrócić naturalnie wyglądający kontur twarzy. Głównym składnikiem produktów z serii JUVEDERM® jest kwas hialuronowy (HA), pochodzący z naturalnie występującego węglowodanu, który pomaga skutecznie utrzymać objętość i elastyczność skóry. Preparat przywraca utraconą objętość okolic tj. policzki, podbródek czy linia żuchwy, zapewniając efekt liftingujący. To niezwykle plastyczny wypełniacz, doskonale sprawdzający się przy zabiegach wolumetrycznych, który pozwala odtworzyć dawne proporcje twarzy oraz zdrowy i przywrócić promienny wygląd skóry, jednocześnie zapewniając długotrwałe efekty.

NIECHIRURGICZNA KOREKTA NOSA

Zabiegi niechirurgicznej korekty nosa preparatem JUVEDERM® VOLIFT dedykowane są osób z problemem garba nosa lub wszelkimi asymetriami oraz dysproporcjami. To doskonały sposób na to, aby szybko, skutecznie i co najważniejsze bezinwazyjnie udoskonalić jego kształt. Wiele dysproporcji nie wymaga bowiem interwencji chirurgicznej, a harmonijny, dopasowany do naszej twarzy kształt nosa można osiągnąć za pomocą wypełniacza.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Zmiany skórne w miejscu podania preparatu
  • Stany ropne i zapalne skóry
  • Alergie na składnik preparatu/stosowany preparat
  • Choroby immunologiczne
  • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
  • Nadwrażliwość na lidokainę lub miejscowe środki znieczulające typu amidowego
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę