fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

ZELTIQ® – CoolSculpting™

KRIOLIPOLIZA - LIKWIDACJA KOMÓREK TŁUSZCZOWYCH

ZELTIQ® CoolSculpting™ to nowoczesna metoda na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej bez operacji i rekonwalescencji pozabiegowej. Urządzenie wykorzystuje zjawisko kriolipolizy, czyli uszkadzania komórek tłuszczowych przez niską temperaturę otoczenia.

Zabieg polega na przyłożeniu specjalnie opracowanego aplikatora, który zasysa fałd tłuszczu i chłodzi tkankę między dwoma panelami. ZELTIQ® wyposażony jest w specjalne sensory zapobiegające odmrożeniu skóry, dzięki czemu modeluje ciało w sposób całkowicie bezpieczny oraz bezinwazyjny.

Dzięki różnorodnym głowicom dostępnym w naszej Klinice możemy wykonywać zabiegi na wszystkich problematycznych partiach ciała tj.: brzuch, boki, uda, bryczesy, kolana czy ramiona. ZELTIQ® niezwykle skutecznie radzi sobie również z tzw. drugim podbródkiem. Jest to zabieg alternatywny dla liposukcji.

Głowice do urządzenia ZELTIQ® CoolSculpting™:

  • Aplikator Cool Advantage – najnowsza głowica dedykowana do mniejszych obszarów tj. brzuch, boki, uda lub „pelikany”
  • Aplikator Cool Advanatge Petite – jest to mniejsza wersja głowicy Cool Advantage przeznaczona dla osób bardzo szczupłych z mniejszą ilością tkanki tłuszczowej na obszarach tj. brzuch, boki, plecy, ramiona, uda wewnętrzne czy okolice kolan.
  • Aplikator Cool Advantage Plus – górna część brzucha lub dolna część brzucha (duży brzuch). Specjalna najnowsza głowica o największej powierzchni zasysającej dostosowana do dużych brzuchów – zarówno górna, dolna i środkowa część brzucha.
  • Aplikator Cool Smooth PRO – specjalnie opracowana jedyna płaska głowica niezasysająca która stosowana jest na boki ud tzw. bryczesy.
  • Aplikator Cool Mini – podbródek lub kolana.
    Najmniejsza z głowic zabiegowych wykorzystywana do niewielkich depozytów tłuszczowych.

Zabieg zazwyczaj nie wymaga powtórzeń, jednak Pacjenci zadowoleni z efektu chcący go pogłębić mogą ponownie poddać się kriolipolizie nie wcześniej niż po 3 miesiącach. Po zakończeniu zabiegów w celu wzmocnienia efektu zaleca się picie co najmniej 1,5 l wody dziennie. Pierwsze rezultaty wyraźnej redukcji tkanki tłuszczowej widoczne są już po kilku tygodniach, a efektu końcowego możemy spodziewać się nawet do kilku miesięcy od wykonanej sesji.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Ciąża i karmienie piersią
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę