fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

REGENERIS®

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – “WAMPIRZY LIFTING”

REGENERIS® to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Zawiera komórki i czynniki wzrostu z krwi pacjenta, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczy blask, staje się gładsza i bardziej napięta, a jej struktura oraz koloryt wyrównany.

REGENERIS® jest przy tym produktem w 100% naturalnym oraz biokompatybilnym z ciałem pacjenta, co eliminuje ryzyko nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

REGENERIS® działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które m.in. pobudzają procesy regeneracji tkanek, wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych), aktywują komórki macierzyste oraz stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu, co ma doprowadzić do intensywnej regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Podstawowe wskazania to przede wszystkim poprawa wyglądu takich miejsc jak: policzki, fałdy nosowo-wargowe, okolice oczu (kurze łapki, cienie), powieki, usta, podbródek, czoło, fałdy na szyi i karku, dekolt oraz dłonie. Dodatkowym niezwykle skutecznym zastosowaniem osocza bogatopłytkowe jest wypełnianie blizn i blizn potrądzikowych, hamowanie procesu wypadania włosów, a także wypełnianie oraz rewitalizacja warg sromowych.

Przebieg terapii osoczem bogatopłytkowym

W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość (6 -18ml) krwi pacjenta do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które staje się bazą do wykonania zabiegu.

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę