fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Powiększenie i modelowanie ust

Usta stanowią synonim kobiecości. Każda z nas marzy o pełnych, pięknych i kształtnych ustach, niemniej jednak zdecydowana większość kobiet posiada małe, wąskie bądź asymetryczne usta, a u części kobiet różnica między wielkością górnej i dolnej wargi jest bardzo widoczna. Pamiętajcie, że kształt i wielkość ust jest związana z rodzajem i objętością czerwieni wargowej, umiejscowieniem kącików warg, asymetrią lewej oraz prawej części warg, objętością nosowo-wargową jak i samym zarysem bruzd nosowo-wargowych. Ponadto na kształt i wielkość ust wpływa struktura i ukształtowanie zębów, kształt brody, wiek oraz uwarunkowanie genetyczne. Na szczęście, na dzień dzisiejszy medycyna estetyczna proponuje wiele zabiegów, które mogą skutecznie rozwiązać Twój problem. 

Odpowiednia pielęgnacja ust

Jak każda z nas marzysz o pięknych, nawilżonych, uwydatnionych ustach? By zapewnić im odpowiedni wygląd, warto zadbać o ich codzienną pielęgnację. Przede wszystkim pamiętaj o stosowaniu kosmetyków ochronnych. Zimą wybieraj intensywnie nawilżające balsamy, najlepiej z wyciągiem z aloesu i gliceryną. Na noc smaruj usta balsamem z zawartością naturalnych olejków roślinnych. Przy codziennej pielęgnacji nie zapominaj również o złuszczającym peelingu cukrowym i odżywczych maseczkach, na przykład z miodu lub awokado.

Powiększanie i modelowanie ust w Klinice VESUNA

W Klinice VESUNA zabiegi powiększania i modelowania ust wykonujemy wykorzystując innowacyjne oraz najskuteczniejsze wypełniacze profesjonalnych linii tj. JUVEDERM® oraz NEAUVIA®, które pozwalają wydobyć naturalne piękno ust! Preparaty, których używamy do nieoperacyjnego powiększania ust charakteryzują się wysokim stężeniem kwasu hialuronowego, co pozwala osiągnąć spektakularne efekty w zwiększaniu objętości czerwieni wargowej. Kwas hialuronowy głęboko rewitalizuje oraz intensywnie nawilża nasze usta, poprawia ich jędrność, a także pozwala wyrównać wszelkie asymetrie warg, jednocześnie korygując ich kształt. Zabiegi wykonywane przy użyciu profesjonalnych linii wypełniaczy JUVEDERM® oraz NEAUVIA® zapewniają maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort pacjenta. Dodatkowo, liczne badania kliniczne gwarantują najwyższą jakość preparatów. Efekty są długotrwałe, utrzymują się nawet do 12 miesięcy!

WSKAZANIA:

  • wypełnienie i zwiększenie objętości warg,
  • podkreślenie niewyraźnego konturu ust,
  • korekta i wyrównanie asymetrii warg,
  • głęboka rewitalizacja i intensywne nawilżenie ust,
  • uwydatnienie lub korekta kształtu ust,
  • podniesienie opadających kącików,
  • podkreślenie tzw. łuku kupidyna.
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę