fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

POPRAWA JAKOŚĆI ŻYCIA SEKSUALNEGO

Wiele kobiet, które są niezadowolone z wyglądu miejsc intymnych oraz odczuwają mniejszą przyjemność z kontaktów seksualnych, decyduje się na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. W Klinice VESUNA posiadamy szeroką ofertę innowacyjnych zabiegów ginekologii estetycznej, które doskonale radzą sobie w leczeniu nietrzymania moczu, obkurczaniu pochwy, poprawie wyglądu zewnętrznych miejsc intymnych, zwiększeniu wrażliwości na bodźce, a tym samym podniesieniu satysfakcji seksualnej i libido.

Proces starzenia zachodzi na całym ciele również w okolicach intymnych, tkanki stają się mniej sprężyste i elastyczne, przebyte porody mogą dodatkowo pogłębiać nieprzyjemne dolegliwości. Nietrzymanie moczu, zwiotczenie i poszerzenie się pochwy, nawracające infekcje, wypadanie miednicy, a także brak przyjemności i obniżenie satysfakcji z życia seksualnego to tylko kilka najczęstszych dolegliwości z jakimi borykają się kobiety.

Innym powszechnym problemem mającym wpływ na satysfakcję z życia seksualnego kobiet jest problem z orgazmem. Przyczyną może być osłabienie mięśni Kegla, porody, bolesne podrażnienia, suchość pochwy oraz nadmierna luźność pochwy.

Dzięki zabiegom ginekologii estetycznej możemy w skuteczny sposób wpłynąć na intensyfikację doznań seksualnych, zwiększenie libido oraz poprawić wygląd warg sromowych.

W Klinice VESUNA oferujemy innowacyjne technologie wykorzystywane w ginekologii estetycznej, które pozwalają nawet na osiągnięcie jednocześnie kilku rezultatów już po jednej procedurze zabiegowej tj. leczenie nietrzymania moczu, ujędrnianie i obkurczanie pochwy, a także poprawa jakości życia seksualnego.

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę