fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

NEAUVIA® EXPLOSION

Preparat NEAUVIA® EXPLOSION to najnowsze rozwiązanie pozwalające skutecznie zadbać o wrażliwą skórę szyi i dekoltu. Terapia łączy w sobie dwa produkty: nawilżający i ujędrniający preparat do mezoterapii NEAUVIA® HYDRO DELUXE oraz niezwykle plastyczny wypełniacz NEAUVIA® INTENSE RHEOLOGY z kwasem hialuronowym. Dodatkowo zawarta glicyna i I-prolina są niezbędne do odbudowy kolagenu, który zapewnia wyraźną poprawę w napięciu i elastyczności skóry.

Zabieg przeprowadzany jest z użyciem środka miejscowo znieczulającego. Następnie za pomocą kaniuli wstrzykiwana jest odpowiednia porcja preparatu. Całość procedury trwa około 30 minut.

Rezultaty zabiegu to przede wszystkim rozświetlona i nawilżona skóra, widoczny efekt uniesienia owalu twarzy oraz wypełnienie zmarszczek. Dostrzegalny wzrost napięcia skóry towarzyszy odbudowie objętości i redukcji obręczy wokół szyi. Preparat regeneruje także skumulowane w czasie fotouszkodzenia.

Satysfakcjonujące efekty widoczne są już po jednym zabiegu, jednak najlepsze i długotrwałe rezultaty osiągane są po wykonaniu całej terapii składającej się z cyklu 3 zabiegów wykonywanych w 6 tygodniowych odstępach.

PRZECIWSKAZANIA:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Alergie na składnik preparatu/stosowany preparat
  • Stany ropne i zapalne skóry
  • Opryszczki
  • Zmiany skórne w miejscu podania preparatu
  • Choroby immunologiczne
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę