fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

geneO™

KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA SKÓRY 3w1 DOTLENIANIE, ZŁUSZCZANIE WCHŁANIANIE

geneO™ to kompleksowy zabieg pielęgnacyjny, który zapewnia uzyskanie trzech efektów w jednym, dzięki czemu jest terapią dla każdego rodzaju skóry! geneO™ oferowany w krakowskiej klinice jednocześnie naturalnie i głęboko dotlenienia skórę, złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka, usuwając wszelkie zanieczyszczenia oraz tworząc skórze idealne środowisko umożliwiające wchłonięcie maksymalnej ilości składników aktywnych i rewitalizujących – zarówno w trakcie zabiegu, jak i doskonałą absorpcję po terapii.

Specjalna kapsułka Capsugen zostaje połączona z żelem bogatym w składniki odżywcze. Połączenie to rozpoczyna proces oczyszczania i złuszczania skóry. Następnie dochodzi do wytworzenia bąbelków zawierających CO2, które pękając na powierzchni skóry, powodują reakcję organizmu (tzw. efekt Bohra).

Najlepsze rezultaty uzyskuje się po serii 3-6 zabiegów wykonywanych w odstępach co 7-10 dni. W przypadku skóry wymagającej natychmiastowej rewitalizacji, zabieg powinien być powtarzany raz w tygodniu. geneO™ sprawdza się również świetnie jako zabieg bankietowy, wykonany tuż przed ważnym wydarzeniem. Z tego względu szczególnie często wybierany jest przez przyszłe panny młode, a także ich mamy.

W zależności od indywidualnych uwarunkowań skóry oraz pożądanych rezultatów, dzięki różnorodnym kapsułkom, zabieg geneO™ oferowany w krakowskiej klinice Vesuna występuje w trzech opcjach, które dają odmienne efekty terapeutyczne:

INNOWACYJNA GŁOWICA ULTRASOUND

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej głowicy ULTRASOUND wykorzystującej fale ultradźwiękowe, technologia geneO™ wpływa na poprawę krążenia krwi w skórze i tym samym przyspiesza transport i wchłanianie składników aktywnych, jednocześnie zapewniając jeszcze lepsze efekty zabiegowe. Wibracje fal wywołują dodatkowo zmianę układu komórek naskórka w celu zwiększenia przepuszczalności warstwy rogowej i intensywnego odżywienia skóry.

W zależności od indywidualnych uwarunkowań skóry oraz pożądanych rezultatów, dzięki różnorodnym kapsułkom, zabieg geneO™ występuje w trzech opcjach, które dają odmienne efekty terapeutyczne:

NeoRevive® – dotlenienie, odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Zabieg NeoRevive® wykorzystuje opatentowane przez Pollogen pobudzenie naturalnej reakcji organizmu dotleniającej skórę. Umożliwia ono maksymalne wchłanianie specjalnie opracowanej kombinacji składników aktywnych zawartych w żelu NeoRevive®, które przywracają jej gęstość i odpowiedni poziom nawilżenia, poprawiają koloryt i przeciwdziałają starzeniu. Wykonywany głowicą geneO™ masaż dodatkowo napina i ujędrnia skórę sprawiając, że wygląda młodziej.

Balance® – zapewnia równowagę dla skóry tłustej i oczyszcza pory

Zabieg Balance® to innowacyjna terapia przeznaczona do skóry tłustej oraz problematycznej, ze skłonnościami do trądziku. Balance® dogłębnie oczyszcza i wygładza skórę oraz skutecznie uspokaja zmiany trądzikowe, jednocześnie zapewniając jej intensywne odżywienie dzięki zastosowanym olejom. Dodatkowo, zabieg chroni przed negatywnymi skutkami stresu antyoksydacyjnego.

Illuminate® – poprawa pigmentacji oraz wygładzenie skóry

Illuminate® to terapia, która skutecznie rozjaśnia oraz ujednolica odcień skóry. Zabieg przeznaczony jest do skóry starzejącej się, z przebarwieniami. Zapewnia równomierny oraz jaśniejszy odcień skóry, a także poprawia jej pigmentacje, nadając świeży i zrewitalizoway wygląd. Dzięki swojemu niezwykłemu składowi, Illuminate® gwarantuje silne działanie antyoksydacyjne, wysoką wartość nawilżającą i prawdziwą zdolność do odmładzania komórek. Zabieg ten jest szczególnie polecany jako terapia spowalniająca proces starzenia, która wyraźnie wygładza i udoskonala strukturę skóry.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Choroby nowotworowe
  • Aktywny trądzik
  • Stany zapalne
  • Zaburzenia krążenia
  • Cukrzyca
  • Łuszczyca
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę