Biorewitalizacja skóry – mezoterapia igłowa Neauvia Hydro De Lux

user

30 maja 2018Vesuna

Jeśli pragniesz odmłodzić, nawodnić, a także zredukować rozstępy i blizny – mezoterapia igłowa będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Biorewitalizacja skóry to zabieg, kóry można stosować na wiele części ciała, a z jego innowacyjnych właściwości mogą korzystać osoby w każdym wieku.

Czym jest mezoterapia igłowa?

Każdy z nas powinien od czasu do czasu zapewnić swojej skórze kompleksową rewitalizację. W wyniku wielu czynników zewnętrznych, takich jak szkodliwe promieniowanie UV czy zmieniające się warunki atmosferyczne, skóra szybko się przesusza i traci swoje naturalne zdolności regeneracyjne. Coraz częściej potrzebujemy „wspomagaczy”, które uzdrowią kondycję naszej skóry. Mezoterapia igłowa jest zabiegiem, polegającym na wprowadzeniu w głąb tkanki zewnętrznej substancji odżywczych, które wypełniają przestrzenie międzykomórkowe, doprowadzając do odpowiedniego nawodnienia i nawilżenia skóry. Ponadto, wprowadzone witaminy, aminokwasy, peptydy, minerały i kwas hialuronowy pobudzają organizm do produkcji nowych włókien kolagenowych. Na rynku medycyny estetycznej istnieje wiele preparatów, stosowanych w celu uzyskania jak najlepszych efektów biorewitalizacji skóry. My w Vesunie postanowiliśmy zaopatrzyć się w najbardziej innowacyjny środek, czyli Neauvia Hydro De Lux.

Neauvia Hydro De Lux – kompleksowa biorewitalizacja skóry

Preparaty marki Neauvia od lat są doceniane na międzynarodowym rynku medycyny estetycznej nie bez powodu. Firma łączy w swojej praktyce lata doświadczeń z najnowocześniejszymi odkryciami naukowymi, zapewniając najbardziej skuteczne preparaty do stosowania w celu poprawy wszelkich mankamentów urody i skóry. Neauvia Hydro De Lux to innowacyjne rozwiązanie, które zawiera w większości składniki występujące naturalnie w naszym organizmie. Preparat ten wyróżnia przede wszystkim bardzo wysokie stężenie czystego kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatytu wapnia. Zabieg stosuje się w powtórzeniach do 3 razy, w celu otrzymania najbardziej spektakularnych efektów, najczęściej na skórze dłoni, twarzy, szyi i dekoltu.

Sprawdź cenę zabiegu

Zalety zabiegu

Mezoterapia igłowa z zastosowaniem preparatu Neauvia Hydro De Lux pozwala na nawilżenie, odmłodzenie, zagęszczenie i uelastycznienie skóry. W wyniku serii zabiegów otrzymujemy bardziej promienny wygląd oraz poprawę kondycji zdrowotnej. Unikalna technologia pozyskiwania substancji znajdujących się w składzie preparatu pozwala na to, że jest to jeden z najczystszych produktów stosowanych przy biorewitalizacji skóry, co daje gwarancję bezpiecznego zabiegu. Ponadto, po mezoterapii igłowej można zauważyć przywrócenie dawnego owalu twarzy, dzięki nadaniu skórze sprężystości.

https://www.youtube.com/watch?v=p8Gp9fAh-28

Zalecenia do zabiegu i przeciwwskazania

Do trzech dni po zabiegu mogą występować obrzęki i zaczerwienienia skóry – na te objawy zaleca się stosowanie kompresów chłodzących. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu mezoterapii igłowej z wykorzystaniem preparatu Neauvia Hydro De Lux są: alergie na którykolwiek ze składników preparatu, ciąża, opryszczka, stany zapalne i ropne skóry, okres karmienia piersią i cukrzyca.

Pragniesz zapewnić sobie kompleksową rewitalizację skóry, odmładzając jej wygląd? Skontaktuj się z kliniką Vesuna!

Najpopularniejsze posty

Kategorie

doctor

Umów wizytę