Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Nici liftingujące – jakich efektów można się spodziewać?

user

30 września 2021Lekarz Agnieszka Drożniak-Konstanty

Smukła, napięta oraz młodo wyglądająca twarz – to nasz cel! A narzędziem są niezawodne nici liftingujące, które zyskały ogromną popularność w ostatnim czasie. Jak działają, czy są skuteczne, a co najważniejsze – jakich efektów można się po nich spodziewać? O tym opowie dziś naszą specjalistką – lekarz Agnieszka Drożniak – Konstanty.

Jak działają nici liftingujące?

Nici liftingujące to rozwiązanie, które od dłuższego czasu odnosi sukces w medycynie estetycznej. Stanowią fantastyczną alternatywę do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych mających na celu ujędrnienie, a co za tym idzie odmłodzenie twarzy. Zabieg opiera się na wykorzystaniu wspomnianych wcześniej nici rozpuszczalnych, które dzięki obecności mikrowypustów (haczyków), umożliwiają skuteczne zaczepienie się w tkankach i utworzenie dla nich rodzaju podskórnego stelaża powstrzymującego procesy grawitacyjne.

SPRAWDŹ TAKŻE: Zabiegi Anti-Aging dla cery dojrzałej 

Nasz Bestseller – Nici APTOS Excellence Visage

Pragniesz poprawić owal twarzy oraz odjąć sobie lat za pomocą nici liftingującycyh? Jeśli tak, Twój wybór powinien paść na Nici APTOS Excellence Visage! To specjalistyczny produkt liftingująco – odmładzający, stosowany przez lekarzy na całym świecie. Zabieg z wykorzystaniem Nici APTOS rekomendowany jest osobom, które w bezpieczny i sprawdzony sposób chcą uzyskać takie efekty, jak:

  • Lifting (uniesienie tkanek),
  • Poprawa konturu twarzy,
  • Odmłodzenie skóry,
  • Nawilżenie skóry,
  • Zwiększenie gęstości skóry,
  • Likwidacja chomików.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zabiegi na twarz po 40 roku życia – które wybrać?

Jak wygląda zabieg?

Zabieg z wykorzystaniem nici APTOS Excellence Visage polega na aplikacji znieczulenia miejscowego, a następnie na implantacji nici pod skórę pacjenta. Odbywa się to przy pomocy kaniuli, której budowa umożliwia bardzo precyzyjne ruchy i właściwe uchwycenie tkanek celem ich przesunięcia (uniesienia). Zabieg jest praktycznie bezbolesny i trwa od 30 do 60 minut.

Co po zabiegu?

Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, należy odpowiednio zadbać o obszar, który został poddany zabiegowi. W tym przypadku bardzo ważne jest, aby stosować się do poniższych zaleceń:

  • 2-3 dni po zabiegu – stosuj zimne okłady, dezynfekuj miejsca wkłucia, unikaj gwałtownych ruchów oraz spożywania alkoholu.
  • 2 tygodnie po zabiegu – w dalszym ciągu unikaj gwałtownych ruchów oraz wysiłku fizycznego, powstrzymaj się od pójścia na basen oraz od opalania, nie wykonuj masażu twarzy.
  • 2 miesiące po zabiegu – pod żadnym pozorem nie wykonuj peelingów, masaży oraz fizjoterapii.

Szukasz skutecznego bezpiecznego sposobu na lifting twarzy? Jeśli tak, odwiedź krakowską Klinikę Vesuna i zdecyduj się na zabieg nićmi APTOS Excellence Visage!

Najpopularniejsze posty

Kategorie

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę