fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Laser Diodowy PALOMAR VECTUS™

DEPILACJA LASEROWA - USUWANIE OWŁOSIENIA

Laser Diodowy PALOMAR VECTUS™ to innowacyjna technologia firmy Palomar Medical Technologies, przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia. Klinika VESUNA jako pierwsza klinika w Polsce wprowadziła do swojej oferty najszybszą oraz najskuteczniejszą depilacje laserową laserem diodowym PALOMAR VECTUS™. Bezpieczeństwo i efektywność urządzenia została potwierdzona certyfikatem wydanym przez Amerykański Urząd ds Żywności i Leków FDA. Depilacja laserowa PALOMAR VECTUS™ jest całkowicie nieinwazyjna, a ponieważ działa powierzchniowo, w żaden sposób nie narusza struktury skórnej.

Działanie lasera diodowego PALOMAR VECTUS™ polega na emitowaniu wiązki promieni, które zostają pochłaniane bezpośrednio przez barwnik włosa, dzięki czemu jego cebulka zostaje zniszczona. Na światło lasera szczególnie reagują włosy będące w fazie wzrostu. Ponieważ reszta włosów w tym czasie znajduje się na etapie spoczynku oraz inwolucji, dla najlepszego efektu, czyli usunięcia niemalże całego owłosienia, zabieg należy wykonać w serii minimum 4-6 powtórzeń. Podczas pierwszej sesji zabiegu depilacji laserowej możliwe jest usunięcie około 30% owłosienia!

W laserze diodowym PALOMAR VECTUS™ wykorzystano wiele nowatorskich rozwiązań zapewniających wyjątkową skuteczność, bezpieczeństwo i komfort pacjenta:

– Wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. Urządzenie rozpoznaje indywidualne właściwości skory i przesyła je do systemu komputerowego w laserze. Dane te są analizowane i na ich podstawie dobieranie są spersonalizowane, optymalne parametry zabiegu. Pozwala to na zastosowanie wyższej energii, zwiększającej skuteczność zabiegu, bez ryzyka poparzenia.

– Zastosowano w nim opatentowaną technologie Photon Recycling, która maksymalizuje skuteczność zabiegu. Polega ona na ponownym wykorzystaniu odbijającego się od skóry światła, dzięki głowicy wyposażonej w lustra, co sprawia, że impuls światła zostaje w pełni wykorzystany, a efekty zabiegu są zdecydowanie spotęgowane.

– Zawiera wbudowany system chłodzenia Advanced Contact Cooling, posiadający indywidualny certyfikat FDA, dzięki czemu skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła lasera, co sprawia, że dolegliwości bólowe ograniczone są do minimum i znacznie zwiększa komfort pacjenta. Dzięki tej technologii możliwe jest zastosowanie większej mocy, co przekłada się na efektywność zabiegu.

PALOMAR VECTUS™ stosując wiele innowacyjnych rozwiązań jest najszybciej pracującym laserem w swojej kategorii. Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej pozwala wykonać zabieg depilacji dużych obszarów w zaledwie kilka-kilkanaście minut!

PRZECIWWSKAZANIA:

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Nowotwory
 • Cukrzyca
 • Zaburzenia krzepliwości krwi i leki obniżające krzepliwość krwi
 • Aktywna opryszczka
 • Choroby skóry
 • Łuszczyca, bielactwo
 • Epilepsja
 • Przyjmowanie leków i ziół fotouczulających
 • Świeża opalenizna
 • Stosowanie samoopalaczy
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę