Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Jak usunąć rumień na policzkach?

user

9 marca 2017Vesuna

Osoby, które posiadają cerę naczynkową często mają problemy z rumieniem na twarzy. Ukrywanie problemu pod makijażem nie jest skutecznym rozwiązaniem tylko tymczasowym. Rumień należy leczyć. Dowiedz się, jak usunąć rumień na policzkach dzięki zabiegom medycyny estetycznej i laseroterapii.

Co powinniście wiedzieć o rumieniu

Rumień to choroba skóry, która występuje u osób posiadających problemy naczyniowe. Ta zmiana pojawia się przede wszystkim na twarzy, ale także dekolcie i szyi. Tworzy się między innymi z powodu niepoprawnej reakcji układu odpornościowego. Może on również powstawać w wyniku zmian hormonalnych lub przez uwarunkowania genetyczne. Rumień ma barwę czerwoną i wyraźne brzegi. Są to plamy o nieregularnym kształcie. Jest wiele rodzajów tego problemu i istnieją czynniki, które mogą powodować jego nasilenie.

Jak zadbać o cerę?

Cera naczynkowa jest narażona na liczne problemy. Nie powinno się stosowań na niej silnych preparatów, ani działań, które mogą podrażnić delikatną skórę. Niestety rumień to poważny problem i samo stosowanie kremów nie daje widocznych efektów. Z takim stanem skóry warto zgłosić się do specjalistów. Skutecznym i bezpiecznym sposobem jest laseroterapia. Pozwoli Ci ona zlikwidować rumień na stałe i nie będziesz musiała długo czekać na widoczny efekt.

Jak usunąć rumień na policzkach?

Discovery Pico to innowacyjny laser picosekundowy. Jego skuteczność została doceniona na świecie i już teraz możesz skorzystać z tego rozwiązania w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna. Innowacyjny sprzęt Discovery Pico pozwala na usunięcie zmian barwnikowych występujących na skórze oraz pomaga leczyć rumień. Efekty są naprawdę imponujące, a ryzyko powikłań oraz bólu zostało zminimalizowane. Aby uzyskać pełny efekt należy wykonać serię zabiegów, od 3 do 6 powtórzeń. Liczba zabiegów jest dobierana indywidualnie w zależności od rodzaju problemu i typu skóry. Discovery Pico został doceniony ponieważ działa znacznie skuteczniej niż tradycyjne metody i może szybciej usunąć rumień na policzkach.

Laseroterapia w leczeniu rumienia

Laserowe leczenie rumienia oraz zamykanie naczynek jest polecane przez kosmetologów oraz dermatologów. Zabieg nie narusza struktury skóry wrażliwej, nie powoduje długotrwałego uszkodzenia tkanek i jest całkowicie bezpieczny. Skóra będzie wygładzona, a jej koloryt zostanie wyrównany. Laseroterapia pozwoli na pozbycie się uporczywego problemu.

CZYTAJ TAKŻE: Co to jest rumień i jak go usunąć?

Pamiętaj o konsultacji

Przed laserowym usuwaniem rumienia zalecamy konsultację ze specjalistą Kliniki Vesuna w Krakowie. Przeprowadzony zostanie szczegółowy wywiad z pacjentem, który pozwoli wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Dowiesz się również jak postępować po zabiegu. Pamiętaj, że bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Najpopularniejsze posty

Kategorie

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę