Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Eat Skin Shock – opinie

user

8 grudnia 2016Vesuna

Wszelkie stosowane przez nas odchudzające programy żywieniowe, treningi, ćwiczenia mają doprowadzić do tego, aby nasze ciało prezentowało się ładnie i zdrowo. Dbanie o ciało nie powinno opierać się jedynie na zrzucaniu kilogramów. Zadbana, idealna skóra powinna być ujędrniona i wzmocniona. Poznaj sposób na pozbycie się cellulitu, obrzęków i wyrównanie kolorytu cery – EAT SKIN SHOCK – opinie są zachęcające.

Eat Skin Shock – opinie. Co to za zabieg?

Opisywany zabieg ma na celu skutecznie i wręcz natychmiastowo poprawić wygląd skóry na danym obszarze ciała. Technologia EAT SKIN SHOCK® łączy w sobie dwa rodzaje fal – akustyczne oraz elektryczne. Oddziałują one jednocześnie na wybrany obszar zabiegowy. Wszystko wykonywane jest przy pomocy specjalnej, nowoczesnej głowicy. W trakcie sesji nasze komórki są pobudzone do wzmożonej produkcji, a także regeneracji włókien kolagenowych. Czas zabiegu jest krótki, zatem nie musimy planować pod niego całego dnia. Trwa od 30 minut do godziny zegarowej. By osiągnąć pełen efekt odmłodzonej i zregenerowanej skóry poleca się wykonanie dziesięciu powtórzeń innowacyjnej metody EAT SKIN SHOCK®.

Zalety

Zabieg Eat Skin Shock jest skierowany do kobiet, które chcą wesprzeć poprawę wyglądu skóry swojego ciała. Poleca się go osobom oczekującym na spektakularne oraz szybkie efekty. Tę technologię można łączyć z innymi metodami bez obawy o niwelowanie się działań czy bezpieczeństwo. Co ważne, innowacyjna technologia pozwala na wybór obszaru ciała, który chcemy ujędrnić lub pozbawić cellulitu i innych zmian. Można wpływać na stan skóry ramion, ud, pośladków, brzucha i boków.

CZYTAJ TAKŻE – UJĘDRNIJ SWOJE CIAŁO DZIĘKI DRENAŻOWI LIMFATYCZNEMU

Efekty zabiegu Eat Skin Shock

Efekty jakie są widoczne po rekomendowanej przez specjalistę ilości powtórzeń to przede wszystkim:

  • redukcja istniejących obrzęków,
  • redukcja cellulitu lub jego całkowite usunięcie,
  • znaczna poprawa kolorytu skóry i jego wyrównanie,
  • wygładzenie oraz ujędrnienie skóry,
  • poprawa elastyczność i napięcia skóry w danym obszarze.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O EAT SKIN SHOCK®!

Bezpieczeństwo

Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej i laseroterapii w klinice Vesuna w Krakowie są wykonywane wyłącznie przez specjalistów. Wykonywanie zabiegów jest poprzedzone wywiadem z pacjentem, który pozwala na ustalenie przeciwwskazań i udzielania rad dotyczących konkretnych działań. Jeśli chodzi o EAT SKIN SHOCK® to najczęściej wskazywane przeciwwskazania to ciąża i okres karmienia piersią, zażywanie leków przeciwzakrzepowych. Postaw na innowacyjny zabieg EAT SKIN SHOCK – opinie są naprawdę pozytywne.

Umów się na wizytę!

Najpopularniejsze posty

Kategorie

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę