Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

3 sposoby na ujędrnienie skóry brzucha po odchudzaniu

user

1 kwietnia 2021mgr kosmetolog Magdalena Batóg

W osiągnięciu efektu szczupłej, zgrabnej sylwetki stoczyłaś już największą walkę jaką jest odchudzanie, ale nie zadowala Cię nadmiar skóry na brzuchu, który po nim pozostał? Nic dziwnego, każdy na Twoim miejscu chciałby się tego pozbyć. Tylko jak to zrobić? Przeczytaj poniższy artykuł, a poznasz 3 sposoby na skuteczne ujędrnienie skóry brzucha.

Skóra po odchudzaniu – dlaczego jest rozciągnięta?

Jak powszechnie wiadomo, wraz ze wzrostem masy ciała, nasza skóra stopniowo zaczyna się rozciągać, co powoduje, że włókna kolagenowe również ulegają nadmiernemu rozciągnięciu. Problem zaczyna się w sytuacji, kiedy włókna te mają się obkurczyć i wrócić do pierwotnego stanu, co niestety nie zawsze się udaje, a przynajmniej nie w 100%. Dlaczego? Czynników jest kilka: wiek (u osób starszych skóra traci umiejętność obkurczania), uwarunkowania genetyczne, a także zła pielęgnacja skóry lub jej całkowity brak (głównie nawilżanie).

SPRAWDŹ TAKŻE: Jak pozbyć się oponki z brzucha bez ćwiczeń?

Jak ujędrnić skórę? 3 sprawdzone sposoby

Odchudzanie odchudzaniem, ale co z jędrnością oraz sprężystością skóry? Aby poprawić jej niekorzystny wygląd po utracie zbędnych kilogramów, warto zapoznać się z ofertą innowacyjnych zabiegów z zakresu modelowania sylwetki. W naszej Klinice polecamy 3 konkretne rozwiązania, które z powodzeniem radzą sobie z nadmiarem skóry na brzuchu. Są to:

  • Vela Shape III™ nieinwazyjna metoda likwidacji zwiotczałej skóry na brzuchu, której sekret tkwi w połączeniu technologii radiofrekwencji i podczerwieni z podciśnieniem oraz masażem mechanicznym w ten sposób dochodzi do wielokrotnego punktowego nagrzewania obszaru zabiegowego, czego efektem jest m.in. stymulacja fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny.
  • EXILIS® + EAT™ SkinShock® połączenie dwóch urządzeń, które wykorzystują takie technologie jak: ultradźwięki, radiofrekwencję, falę akustyczną oraz elektryczną. W duecie z powodzeniem radzą sobie z redukcją tkanki tłuszczowej, a co najważniejsze – natychmiastowo ujędrniają i wygładzają rozciągniętą skórę brzucha.
  • ONDA technologia opierająca się na działaniu mikrofal, które przenikają przez skórę, wywołują skurcz włókien kolagenowych oraz stymulują produkcję nowego kolagenu. W ten sposób dochodzi do ujędrnienia oraz zagęszczenia skóry, a dodatkowo do skutecznej redukcji cellulitu.

Szukasz skutecznej metody na ujędrnienie skóry brzucha po odchudzaniu? Jeśli tak, zadzwoń i umów się na konsultację w Klinice VESUNA, a nasi specjaliści pomogą w wyborze zabiegu, który pozwoli na osiągnięcie Twojego wymarzonego celu.

Najpopularniejsze posty

Kategorie

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę