fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Wizyta Ginekologiczna z badaniem USG

Najnowszym ultrasonografem VOLUSON S8

Wizyta ginekologiczna jest kluczowa dla utrzymania zdrowia układu rozrodczego u kobiet.
Obejmuje zarówno wywiad lekarski, jak i właściwe badanie przedmiotowe wewnętrzne. Po przeprowadzeniu badania ginekologicznego lekarz może zalecić dodatkowe badanie USG, które wykonywane jest profilaktycznie w celu oceny stanu narządów rodnych kobiety, zaburzenia cyklu miesiączkowania czy w przypadku niemożności zajścia w ciąże.

Badanie USG ginekologiczne jest nieinwazyjnym i bezpiecznym badaniem obrazowym, opartym na falach ultradźwiękowych. Głowica aparatu wysyła sygnał przechodzący przez tkanki, a jej odbicie powracając do odbiornika, przetwarza fale na obraz. W ten sposób lekarz może ocenić powierzchnię, wnętrze, kształt, wielkość i położenie poszczególnych narządów, jak również wykryć wszelkie nieprawidłowości.

W naszej Klinice pracujemy na innowacyjnym Ultrasonografie Voluson S8. Jest to światowa nowość na rynku profesjonalnych urządzeń diagnostyki medycznej. Jego zaawansowana technologia pozwala na otrzymanie gatunku obrazu na najwyższym poziomie. Każdy pacjent robiąc badanie USG powinien być świadomy jakości urządzenia na jakim przeprowadzane jest badanie, gdyż ma to kluczowe znaczenie dla prawidłowej diagnozy, a w efekcie skutecznego leczenia.

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę