Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Volumetiq Lift®

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA LIFTINGU VOLUMETYCZNEGO MONDUNIQ

Volumetiq Lift® to urządzenie pozwalające na przeprowadzenie szeregu zabiegów kosmetycznych przeznaczonych do różnych problemów skórnych. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla skór bardzo wrażliwych oraz alergicznych, jak i trądzikowych. Dzięki neutralizującemu działaniu hamuje rozwój stanów zapalnych, dogłębnie oczyszcza skórę, a także zmniejsza wydzielanie łoju. Zabieg przeznaczony jest również do skóry dojrzałej, oferując wyraźną poprawę w zakresie jędrności, napięcia, spłycenia zmarszczek, likwidacji blizn i rozstępów, wyrównując powierzchnię oraz koloryt skóry.
Volumetiq Lift® to połączenie wielu technologii, dzięki czemu wykonywane zabiegi są niezwykle efektywne, bezpieczne oraz nieinwazyjne.

Nanokrioterapia to idealne rozwiązanie w przypadku skór problematycznych u nastolatków, jak i u dorosłych. Niska temperatura wspomaga odnowę biologiczną oraz szybką regeneracje ciała. Skóra poddana działaniu zimna staje się gładka, matowa, a jej pory są zwężone. Pobudzone chłodem krążenie powoduje przyspieszone spalanie w komórkach tłuszczowych, przez co stopniowo usuwany jest cellulit. Zimno doskonale radzi sobie z obrzękami powstałymi podczas snu, workami i podpuchniętymi powiekami.

Nanokrystaliczna radiofrekwencja bipolarna to technologia wykorzystująca prąd RF. Działając jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, następuje wyraźne zwiększenie jędrności, napięcia ( przyrost objętości włókien kolagenowych w skórze aż do 30%! ) oraz likwidacja zmarszczek, blizn, rozstępów, wyrównanie powierzchni skóry, a także poprawa jej kolorytu.

Frakcyjna mezoterapia nanocrystal pen dzięki zwiększeniu intensywności nacisku gwarantuje niezwykłą skuteczność we wtłaczaniu substancji aktywnych oraz różnorodnych, indywidualnie dobieranych koktajli zabiegowych.

Fototerapia led blue&green wykazuje działania antybakteryjne i przeciwzapalne, hamując rozwój stanów zapalnych u pacjentów z trądzikiem. Światło niebieskie i zielone niszczy bakterie, nie naruszając przy tym tkanek skóry.

Mikropeeling nanocrystal pen to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie mikrozłuszczania warstwy rogowej naskórka, które stymuluje skórę do odnowy, gwarantując jej skuteczne oczyszczenie i przygotowanie do dalszych etapów zabiegów.

Nanomezoterapia bezigłowa z fototerapią led blue&green to zabiegi opierające się na zastosowaniu mikroprądów do głębokiego odżywienia skóry, przyspieszenia metabolizmu oraz poprawy przepływu limfy i krążenia krwi. To także wygładzenie zmarszczek, rozjaśnienie i nawilżenie skóry oraz poprawa jej objętości.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • choroby serca
  • choroby skóry, poparzenia słoneczne, opryszczka
  • infekcje bakteryjne oraz grzybicze skóry
  • stany zapalne
  • żylaki, hemofilia
  • ciąża oraz okres karmienia
  • choroby tarczycy
  • choroby nowotworowe
  • choroby autoimmunologiczne
  • wszczepy metalowe w tkankach
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę