fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Usuwanie tkanki tłuszczowej

Redukcja niechcianej tkanki tłuszczowej to klucz do tego, aby cieszyć się jędrnym, szczupłym i zadbanym ciałem. Marzysz o szczupłej sylwetce? Najważniejszym krokiem jest przejście na zbilansowaną dietę, dzięki której będziemy w stanie zrzucić pierwsze kilka kilogramów oraz włączenie aktywności fizycznej w celu przyspieszenia procesu odchudzania. Jednak co jeżeli to nie wystarcza? Wiele z nas pomimo zdrowej diety oraz aktywności fizycznej nie jest zadowolonych z wyglądu własnego ciała i nie może uzyskać oczekiwanych rezultatów. Znienawidzona tkanka tłuszczowa nie chce zniknąć, a my zastanawiamy się co jeszcze możemy zrobić. W procesie modelowania sylwetki równie ważne są innowacyjne zabiegi medycyny estetycznej. Dzięki najnowocześniejszym technologiom jesteśmy w stanie szybciej i efektywniej uzyskać wymarzone efekty.

Zbilansowana dieta to podstawa!

Myśląc o odchudzaniu czy redukcji tkanki tłuszczowej przede wszystkim skupiamy się na zmianie sposobu żywienia. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, a marzycie o idealnej, smukłej sylwetce i utracie zbędnych kilogramów to powinniście udać się do dietetyka, który stworzy indywidualną dietę dostosowaną do waszej pracy, aktywności fizycznej oraz zapotrzebowania kalorycznego. Dzięki temu dowiecie się ile kcal dziennie możecie spożywać, z jakich produktów powinna składać się wyznaczona dieta, a czego w niej unikać.

Trochę ruchu nie zaszkodzi!

W redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej bardzo ważna jest regularna aktywność fizyczna.
Zmuś organizm do spalania większej ilości kalorii oraz rozpędź swój metabolizm! Najlepszym treningiem na spalanie tkanki tłuszczowej jest trening kardio, czyli trening oparty na pracy tlenowej, jak np. bieg, jazda na rowerze, pływanie, który tworzy deficyt kalorii oraz napędza metabolizm, co powoduje chudnięcie. Trening powinien być przede wszystkim regularny.

Nasze sposoby, czyli innowacyjne i najskuteczniejsze technologie do walki z oporną tkanką tłuszczową!

W wielu przypadkach odpowiednia dieta oraz regularne ćwiczenia nie wystarczają, dlatego warto wspomóc się innowacyjnymi zabiegami medycyny estetycznej. Nadmiar tkanki tłuszczowej to zdecydowanie jeden z najczęstszych problemów leczonych w dziedzinie medycyny estetycznej, dzięki czemu istnieje wiele technologii przeznaczonych do modelowania sylwetki, m.in. działanie ultradźwięków, fal radiowych, podczerwieni, masażu podciśnieniowego, czy niezwykle popularnego zjawiska kriolipolizy. W Klinice VESUNA nasi specjaliści przygotują indywidualną terapie zabiegową dostosowaną do Twoich potrzeb oraz oczekiwań, która pozwoli Ci uzyskać wymarzone ciało!

 

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę