fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Usuwanie makijażu permanentnego

W dzisiejszych czasach życie przybiera coraz szybszego tempa, dlatego wiele kobiet decyduje się na rozwiązania, które pozwalają nam zaoszczędzić codziennego czasu, jaki przeznaczamy na poranny makijaż. Takim ułatwieniem jest makijaż permanentny. Najpowszechniejszym z nich jest makijaż brwi oraz kreski na powiekach. Niestety, często makijaż permanentny nie zostaje wykonany zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Permanentne brwi bywają krzywe, za ciemne, zbyt szerokie lub zwyczajnie nie podoba nam się ich kształt. Nieświadomie udajemy się do niesprawdzonych gabinetów, wykorzystujących niskogatunkowe barwniki i po pewnym czasie wykonany makijaż permanentny zmienia swój odcień, a nasze brwi przybierają niepożądany odcień fioletu lub czerwieni. Na szczęście, nie musisz czekać kilku lat, aż nieudany makijaż sam zejdzie. Innowacyjne lasery pikosekundowe pozwolą Ci na szybkie i skuteczne usuwanie makijażu permanentnego. Poznaj naszą ofertę!

Usuwanie makijażu permanentnego – postaw na laser pikosekundowy!

Laserowe usuwanie nieudanego makijażu permanentnego jest obecnie jedyną oraz najskuteczniejszą metodą, pozwalającą na szybkie pozbycie się tego problemu. W Klinice VESUNA w Krakowie zabiegi usuwania makijażu permanentnego wykonujemy wykorzystując najnowocześniejsze lasery FOTONA StarWalker® oraz Discovery Pico. Na skutek silnych impulsów pikosekundowych laser rozbija cząsteczki barwnika w drobny pył, który następnie pozostaje łatwiejszy do naturalnego wydalenia z organizmu. Innowacyjna technologia zastosowana w laserze FOTONA StarWalker® oraz Discovery Pico umożliwia usunięcie każdego elementu makijażu permanentnego, nawet kreski na dolnej i górnej powiece, oczywiście przy odpowiednim zabezpieczeniu gałki ocznej przed światłem lasera. Technologia skutecznie likwiduje nawet najbardziej intensywne barwniki!
Dla uzyskania najlepszych efektów zalecamy wykonanie serii zabiegów, jednak już po 1 zabiegu pacjent może zauważyć wyraźne blaknięcie makijażu. Liczba zabiegów potrzebnych do całkowitego usunięcia makijażu permanentnego jest indywidualna i zależy przede wszystkim od koloru makijażu, gęstości, rodzaju oraz głębokości osadzonego pigmentu.

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę