fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

ThermiRF – ThermiVa

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA I ZDROWIE INTYMNE KOBIET

Urządzenie medyczne ThermiRF – ThermiVA to innowacyjna technologia wykorzystująca fale radiowe, stworzona do nieinwazyjnego osiągania doskonałych efektów w dziedzinie ginekologii estetycznej, poprzez zastosowanie procedur wykorzystujących ciepło. Bezpieczeństwo zabiegu zapewnia połączenie precyzyjnego kontrolowania temperatury poprzez regulacje termistorem z jej zaawansowanym monitoringiem przy pomocy kamer monitorujących w trakcie całej procedury. W miejsce, które ma być poddane zabiegowi wprowadza się końcówkę specjalnie wyprofilowanej głowicy. Użycie odpowiedniej temperatury powoduje obkurczenie włókien kolagenowych oraz stymuluje produkcję kolagenu. Remodeling leczonych tkanek jest niemal natychmiastowy!

Opatentowana głowica ThermiVa została zaprojektowana, by leczyć zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne defekty kobiecych narządów intymnych. To zaawansowana procedura medyczna zapewniająca kompleksowe działanie terapeutyczne, gdyż podczas jednego zabiegu niweluje i leczy szereg problemów intymnych tj.: wysiłkowe i stresowe nietrzymanie moczu, zwiotczenia pochwy i warg sromowych, suchość pochwy, problemy z orgazmem, atroficzne zapalenia pochwy oraz wypadanie macicy i odbytu.

Procedura zabiegowa ThermiVa przypomina ciepły masaż, jednocześnie zapewniając pacjentom maksymalne poczucie komfortu oraz brak okresu rekonwalescencji czy regeneracji tkanki. Ten sposób leczenia jest w pełni bezpieczny i nie powoduje podrażnień tkanek w okolicach intymnych. Dodatkowo, już w dniu zabiegu pacjentka może powrócić do wszelkich aktywności, w tym seksualnej! Aby uzyskać najlepsze efekty procedurę należy powtórzyć w zależności od potrzeb pacjenta, jednak już po jednej serii widać wyraźne rezultaty.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Rozrusznik serca
  • Metalowe implanty w ciele
  • Stany zapalne skóry lub otwarte rany
  • Choroby serca
  • Choroby nowotworowe
  • Zaburzenia krzepliwości krwi
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę