Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Skuteczne zabiegi anti-aging w krakowskiej Klinice

user

16 grudnia 2016Vesuna

Każda kobieta musi zmierzyć się z przemijającym czasem. Niestety czym jesteśmy starsze nasza skóra traci jędrność i napięcie. Skutkiem starzenia się są zmarszczki i szarzejąca skóra. Najbardziej widoczne zmiany widać na skórze twarzy, a przede wszystkim pod oczami i w okolicach ust. W tych miejscach skóra jest najbardziej delikatna, cienka oraz wrażliwa. Poznaj skuteczne zabiegi anti–aging, które poprawią wygląd Twojej skóry i Twoje samopoczucie.

TriLipo® MAXIMUS™MED

Za wiotczejącą skórę odpowiada zmniejszona produkcja kolagenu w organizmie. Potrzebne są zatem takie zabiegi medycyny estetycznej, które stymulują jego produkcje, a tym samym wpływają pozytywnie na wygląd skóry twarzy, jej jędrność i napięcie. Zabieg TriLipo® MAXIMUS™MED stymuluje naturalną odnowę kolagenu w tkankach. Daje efekt natychmiastowego liftingu oraz redukcji zmarszczek. System TriLipo® MAXIMUS™MED pomaga również podnieść owal twarzy i usuwa drugi podbródek. Jeśli chodzi o zabiegi anti-aging, TriLipo®MAXIMUS™MED jest najbardziej skutecznym rozwiązaniem obecnym na rynku.

https://youtu.be/_WyHoW_Zi1U

Skuteczne zabiegi anti–aging – połączenie technologii

System TriLipo® MAXIMUS ™MED łączy w sobie trzy technologie: TriFaction,TriLipo DMA, TriLipo RF, co wpływa na jego niesamowitą skuteczność. Urządzenie pozwalające na wykonanie tego zabiegu działa na różnych głębokościach tkanki. Oddziałuje na mięśnie, tkankę tłuszczową, skórę właściwą oraz naskórek. Efektem wykorzystania innowacyjnej metody anti-aging jest ściągnięcie nici kolagenu, dzięki czemu nasza skóra ulega zagęszczeniu i napięci.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Skuteczne zabiegi odmładzające

Zalety innowacyjnej metody anti-aging

Co najważniejsze zabieg TriLipo® MAXIMUS™MED jest całkowicie bezpieczny dla organizmu. Dodatkowo nie wymaga on okresu rekonwalescencji. Innowacyjna metoda przynosi wręcz natychmiastowe skutki. Dla uzyskania pełnych efektów zabieg należy powtórzyć zaledwie cztery razy. Innowacyjna technologia nie wymaga znieczulenia. Efekty nowoczesnego zabiegu anti-aging są długotrwałe. Popraw wygląd swojej skóry i popraw swoje samopoczucie niemal w każdej chwili. O szczegóły dotyczące skutecznych, nowoczesnych zabiegów anti-aging zapytaj specjalistów z Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie. Oni poinformują Cię o ewentualnych przeciwwskazaniach.

Efekty, które uzyskasz

Seria innowacyjnych zabiegów MAXIMUS™ wykonanych urządzeniem TriLipo® pozwala na ulepszenie krążenia krwi w organizmie pacjentki i dotlenienie skóry, redukcję drugie podbródka, drenaż limfatyczny, lifting mięśni, zgęszczenie i ujędrnienie skóry, leczenie kurzych łapek. Nasza skóra dzięki użyciu nowej technologii stanie się młodsza i ujędrniona.

Umów się na zabieg

Klinika VESUNA to miejsce na krakowskiej mapie gabinetów medycyny estetycznej, która posiada bardzo szeroką ofertę zabiegów anti-aging. Jeżeli pragniesz przywrócić swojej skórze naturalny blask, poprawić jej elastyczność oraz koloryt zadzwoń i umów się na pierwszą konsultację z naszym pracownikiem. Zespół Kliniki VESUNA to profesjonaliści którzy dostosują ofertę zabiegową do Twoich indywidualnych potrzeb. Ponadto udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji oraz sprawdzą czy nie występują jakiekolwiek przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu.

Najpopularniejsze posty

Kategorie

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę