fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Rzeźbienie i budowa mięśni

Idealna sylwetka to marzenie wielu z nas. Mimo zbilansowanej diety oraz intensywnych ćwiczeń, efekty nie są tak zdumiewające jak pierwotnie oczekiwaliśmy. Zatem nasuwa się pytanie co jeszcze możemy zrobić? Mamy dla was odpowiedź!

Odpowiednia dieta oraz wysiłek fizyczny to klucz do sukcesu!

W pracy nad swoją sylwetką najważniejszym krokiem jest przejście na zbilansowaną dietę, dzięki której będziemy w stanie zrzucić nadprogramowe kilogramy oraz włączenie aktywności fizycznej w celu przyspieszenia całego procesu odchudzania. Zarówno dieta jak i ćwiczenia powinny być indywidualnie dostosowane do naszego trybu życia i organizmu, dlatego bardzo ważne jest, aby udać się do dietetyka oraz trenera personalnego. Kiedy dieta jest już gotowa i zaczniesz wdrażać ją w życie, warto również zadbać o Twoją formę. Treningi zapobiegają powstawaniu obwisłej skóry, która często dotyka nas po dużych i gwałtownych spadkach wagi. Regularne ćwiczenia pozwolą Ci zachować jędrną oraz sprężystą skórę oraz osiągnąć idealne wysportowane ciało. Należy jednak pamiętać, że bez stosowania odpowiedniej diety i zrzuceniu nadprogramowych kilogramów, mięśnie nie będą widoczne, dlatego tak ważne jest połączenie wysiłku fizycznego oraz zdrowego odżywania się.

Innowacyjne zabiegi medycyny estetycznej ruszają z pomocą!

W procesie kształtowania idealnej, umięśnionej sylwetki warto zdecydować się na najnowocześniejsze zabiegi medycyny estetycznej, dzięki którym jesteśmy w stanie znacznie szybciej oraz efektywniej uzyskać wymarzone rezultaty. Jeśli próbowałeś już wszystkiego, a odpowiednia dieta oraz intensywne treningi nie przynoszą oczekiwanych efektów, mamy dla Ciebie rozwiązanie! BTL EMSCULPT® to nowatorska technologia, która posiada certyfikaty FDA i CE. Zabieg nie tylko redukuje tkankę tłuszczową, ale również stymuluje mięśnie do maksymalnej pracy. Przeprowadzenie jednej 30 minutowej sesji daje efekt, który można porównać z samodzielnym wykonaniem 20 tysięcy brzuszków lub przysiadów, w zależności czy wykonujemy zabieg na brzuch czy pośladki. Co więcej, podczas zabiegu dochodzi do skurczy supramaksymalnych, których nie da się pobudzić w sposób fizjologiczny. Technologia oddziałuje głęboko na mięśnie, dzięki czemu możliwa jest stymulacja całych grup nerwów, a także skurcz mięśnia w całym jego przekroju. Tak intensywne oddziaływanie na mięśnie nie jest możliwe do osiągnięcia nawet podczas bardzo wytężonego treningu. Pamiętajcie, że opisywana procedura jest całkowicie bezinwazyjna!

NOWOŚĆ !!! Klinika VESUNA wprowadziła do swojej oferty dwa mniejsze, innowacyjne aplikatory do zabiegu BTL EMSCULPT®, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyrzeźbić i modelować 2 nowe dodatkowe ciała tj. bicepsy i tricepsy oraz mięśnie trójgłowe łydek!

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę