fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

NICI APTOS EXCELLENCE VISAGE

LIFTING TWARZY BEZ SKALPELA

Nici APTOS Excellence Visage to znakomity sposób na poprawę elastyczności i struktury skóry z efektem widocznym od razu po ich wszczepieniu. Dzięki ulepszonej formule nici Aptos HA zapewniają ciągłe i progresywne odmłodzenie tkanek twarzy oraz zauważalną stopniową poprawę napięcia i jędrności skóry.

Nici APTOS to 3 generacja nici z kwasem hialuronowym z wielokierunkowymi wypustami. Każda sekwencja wypustów zlokalizowana jest w kierunku przeciwnym do poprzedniej. Specjalnie zaprojektowane wypusty po zaimplantowaniu powodują lepsze napięcie i podtrzymanie tkanek. To unikalne rozwiązanie zwiększa siłę uniesienia i liftingu.

Procedura Visage Excellence to doskonała metoda rewitalizacji i wzmacniania tkanek, która zapewnia rewolucyjne efekty liftingu i odmłodzenia twarzy i szyi,  korekty opadających powiek, poprawy owalu twarzy oraz usunięcia zmarszczek. Nici wprowadzane są pod skórę za pomocą tępo zakończonej, zaokrąglonej kaniuli, która pozwala uniknąć dodatkowego krwawienia i obrzęku po zabiegu. Metoda wprowadzania Nici APTOS Visage Excellence jest niezwykle łatwa i szybka, wymagająca jedynie minimalnego czasu rekonwalescencji.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Choroby nowotworowe
  • Choroby autoimmunologiczne
  • Padaczka
  • Zaburzenia krzepliwości krwi
  • Stany zapalne
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę