fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

NEAUVIA® INTENSE FLUX

NEAUVIA® INTENSE FLUX to tzw. inteligentny preparat do wypełniania ubytków tkankowych, o niespotykanej dotąd zdolności autonomicznego dopasowania się hydrożelu do obszaru podania. Wszystko to dzięki formule biokompatybilnego żelu, który strukturą zbliżony jest to naturalnej tkanki ludzkiej. Jego doskonałe właściwości reologiczne tj. wysoka plastyczność, elastyczność i sprężystość, sprawiają, że INTENSE FLUX doskonale adaptuje się w tkankach, zapewniając pożądany efekt, jednocześnie bez ryzyka migrowania.

Oprócz silnie skoncentrowanego kwas hialuronowego (26 mg/ml), INTENSE FLUX został wzbogacony o aminokwasy – glicynę i L-prolinę – główne składniki kolagenu.

Wysokie stężenie kwasu hialuronowego w produkcie gwarantuje efekt uniesienia opadających wraz z wiekiem tkanek i głębokiej odbudowy objętości. Preparat może być stosowany w celu odmłodzenia całego owalu twarzy, modelowania policzków, podbródka oraz wypełnienia miejscowych ubytków i zagłębień skóry (w tym zmarszczek głębokich oraz bruzd nosowo-wargowych), przywracając młodzieńczy wygląd twarzy. Przeznaczony jest także do intensywnej stymulacji produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się nawilżona, napięta i sprężysta.

NEAUVIA® INTENSE FLUX został wykonany z wysoko oczyszczonego hialuronianu sodu o pochodzeniu niezwierzęcym, otrzymanym z bakterii Bacillus Subtilis, czyli niepatogenicznego dla człowieka mikroorganizmu. Jego zastosowanie gwarantuje naturalny wygląd, jednocześnie minimalizując ryzyko działań niepożądanych. Dodatkowo, niska siła wstrzykiwania wpływa na łatwość podania preparatu przez lekarza i podnosi komfort zabiegu dla pacjenta, równocześnie zmniejszając dolegliwości bólowe do minimum.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Zmiany skórne w miejscu podania preparatu
  • Stany ropne i zapalne skóry
  • Alergie na składnik preparatu/stosowany preparat
  • Choroby immunologiczne
  • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
  • Nadwrażliwość na lidokainę lub miejscowe środki znieczulające typu amidowego
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę