Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Na czym polega peptydowa terapia włosów?

user

13 lutego 2020Lekarz Agnieszka Drożniak-Konstanty

Miesiące mijają, a Twoje włosy są w coraz gorszej kondycji. Mimo stosowanych kosmetyków, w dalszym ciągu wypadają, przerzedzają się i są jeszcze bardziej cienkie. Taki obrót spraw, doprowadza Cię do łez, już nie wiesz co robić. Spokojnie, mamy dla Ciebie rozwiązanie – peptydową terapię włosów, o której dziś opowie lekarz medycyny estetycznej Agnieszka Drożniak-Konstanty.

Peptydowa terapia włosów z wykorzystaniem preparatu Dr CYJ Hair Filler

Peptydowa terapia włosów, z wykorzystaniem preparatu Dr CYJ Hair Filler to nowatorski zabieg, który hamuje wypadanie włosów, jednocześnie przyśpieszając ich odrost! Terapia skupia się na pobudzeniu krążenia i rewitalizacji mieszków włosowych, jest kierowana zarówno do kobiet jak i mężczyzn, którzy borykają z łysieniem androgenowym, wypadaniem włosów w wyniku stresu, źle zbilansowanej diety, częstej ondulacji, farbowaniu włosów czy niewłaściwej pielęgnacji włosów jak i skóry głowy.

Kto może skorzystać z zabiegu?

Wskazaniem do przeprowadzenia peptydowej terapii włosów z wykorzystaniem preparatu Dr CYJ Hair Filler są między innymi:

  • Łysienie androgenowe,
  • Cienkie włosy,
  • Przerzedzone włosy,
  • Właściwa ochrona i pielęgnacja skóry głowy,
  • Nadmierne wypadanie włosów,
  • Wzmocnienie włosów (przed i po przeszczepie).

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Rola cebulek w budowie włosów

Jak wygląda zabieg

Peptydowa terapia włosów z wykorzystaniem preparatu Dr CYJ Hair Filler, znajdująca się w ofercie krakowskiej Kliniki VESUNA nie wymaga specjalnego przygotowania. Sam zabieg sprowadza się do wykonania serii wkłuć w skórę głowy, a dokładniej w powierzchniowe warstwy skóry właściwej, do której implikuje się odpowiednią dawkę preparatu Dr CYJ Hair Filler. Cała kuracja trwa 2 miesiące, aby osiągnąć najbardziej pożądane efekty zaleca się jej powtórzenie w 4 seriach, przeprowadzanych w 2 tygodniowych odstępach. Po 6 miesiącach od zakończonej kuracji, zaleca się przeprowadzenie zabiegu przypominającego.

Jakie są przeciwwskazania?

Tak jak większość zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną tak i peptydowa terapia włosów ma swoje ograniczenia. Niestety z kuracji nie mogą skorzystać kobiety będące w ciąży bądź karmiące piersią, a także osoby ze zmianami bądź chorobami skóry, stosujące leki immunosupresyjne, terapię sterydową, jak i osoby chorujące na cukrzycę, choroby na tle autoimmunologicznym, reumatycznym, z zapaleniem wsierdzia.

Uważasz, że peptydowa terapia włosów z wykorzystaniem preparatu Dr CYJ Hair Filer, to właśnie to czego szukasz? Nie czekaj i zadzwoń do krakowskiej Kliniki VESUNA! Nasi pracownicy dostarczą Ci wszelkich informacji na temat zabiegu, a także odpowiedzą na Twoje pytania.

Najpopularniejsze posty

Kategorie

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę