Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

MONDUNIQ

ZABIEGI KOSMETYCZNE

MONDUNIQ to profesjonalna marka kosmetyków, której produkty oparte są o innowacyjne formuły dermokosmetyczne dające gwarancję bezpieczeństwa i możliwość uzyskania doskonałych efektów dzięki stosowaniu bezpiecznych i przebadanych kosmetyków. Wieloletnie doświadczenie laboratoriów badawczych, które starannie opracowują innowacyjne formuły dermokosmetyczne sprawia, że MONDUNIQ jest w stanie oferować pacjentom produkty najwyższej jakości. Dodatkowo, we wszystkich kosmetykach oferowanych przez MONDUNIQ stosowane są unikalne składniki aktywne, które pozyskiwane są bez jakiejkolwiek szkody dla zwierząt czy otaczającego nas środowiska.

Zabieg SIŁA JADU WĘŻA Z TECHNOLOGIĄ KOMÓREK MACIERZYSTYCH

Alternatywa dla Botoksu! Innowacyjny zabieg o natychmiastowym działaniu. Idealny dla osób, które chcą uzyskać lifting owalu twarzy oraz spłycić zmarszczki, bez użycia skalpela. Zabieg pomaga powstrzymać biologiczny i mechaniczny proces starzenia się skóry bez niekomfortowego ostrzykiwania neurotoksyną botulinową. Prosty, przyjemny i wyjątkowo skuteczny sposób na świetny wygląd każdego dnia.

Zabieg SMOCZA KREW DRAGON’ECL

Rytuał przeciwzmarszczkowy, antyoksydacyjny, rozjaśniający i wybielający
Bogaty skład smoczej krwi powoduje jej silne oddziaływanie na skórę. Ma wyjątkowe właściwości głęboko regeneracyjne i odżywcze. Udowodniono, że stymuluje włókna kolagenowe i elastyczne do odnowy. Wpływa na stan skóry, efektywnie przeciwdziałając procesowi starzenia się. Dodatkowo skutecznie rozjaśnia i wybiela przebarwienia.

Zabieg Hi’FUSION AQUADERMIE

Rytuał ultranawilżający i ujędrniający z kwasem hialuronowym i komórkami macierzystymi. Idealny po zabiegach medycyny estetycznej. Zapewnia intensywną regeneracje i odbudowę skóry, ochronę przed utratą wody, poprawę kolorytu oraz lifting i wygładzenie zmarszczek.

Zabieg EXELLENCE MAGIC GOLD

Naturalny rytuał piękna Excellence Magic Gold
Excellence to ekskluzywna, biomimetyczna linia przeciwzmarszczkowa o bogatej formule dedykowana pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu oraz wrażliwym okolicom oczu i ust. Naturalny Rytuał Piękna Excellence Gold to filozofia czerpiąca swoją moc ze szlachetnych i ekskluzywnych składników aktywnych o naturalnym pochodzeniu: biomimetyczna formuła produktów, naturalne oleje, ekstrakty i wyciągi roślinne. Wyselekcjonowane peptydy i witaminy oraz biopolimery molekularne zapewniają najwyższą jakość produktów i zabiegów oraz są wyjątkowo delikatne dla skóry. Produkty wykorzystane w zabiegu bazują na ekskluzywnych składnikach: złota, białych trufli oraz kawioru. Zabieg przeciwdziała procesom starzenia się skóry, poprawia jej sprężystość oraz zapewnia jej głęboką regeneracje.

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę