fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg polegający na złuszczania naskórka za pomocą urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte diamentem. Przeznaczony jest głównie dla osób o skórze mieszanej i tłustej wydzielającej nadmiar sebum oraz dla osób zmagających się z zaskórnikami, rozszerzonymi porami oraz ze zrogowaciałym naskórkiem. Martwy naskórek zostaje całkowicie usunięty, a skóra jest oczyszczona, odżywiona i zdezynfekowana.

Mikrodermabrazja diamentowa oferowana w Krakowie w Vesunie jest nowoczesną techniką, która oczyszcza skórę, pobudza jej odbudowę oraz pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi. Jej złuszczanie następuje stopniowo, dlatego nie ma ryzyka zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania ani powstania blizn. Jest zabiegiem bezpiecznym oraz nieinwazyjnym. W urządzeniu ustawiamy określoną intensywność, a następnie przykładamy  głowicę do naskórka i ruchem manualnym wykonujemy zabieg złuszczania. Podczas zabiegu wbudowana specjalna pompa wciąga martwy, zrogowaciały naskórek, który został złuszczony w trakcie zabiegu.

Najlepsze efekty zabiegowe możemy uzyskać po połączeniu mikrodermabrazji z manualnym oczyszczaniem skóry, maskami algowymi, czy terapeutycznymi programami DERMAQUEST®. Ilość potrzebnych zabiegów jest wyznaczana indywidualnie.

REZULTATY:

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Trądzik
  • Nowotwory skóry
  • Zakażenia wirusowe i bakteryjne
  • Skóra naczyniowa
  • Znamiona
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę