fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

LIPOMASSAGE® ENDERMOLOGIE™

Zabieg Lipomassage® ENDERMOLOGIE™ jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych zabiegów do modelowania sylwetki. Pomaga efektywnie ujędrnić i wygładzić skórę, zredukować cellulit oraz skłonności do gromadzenia się wody w organizmie, czyli obrzęki. Skuteczność zabiegu potwierdzają nie tylko badania kliniczne, ale również prestiżowy certyfikat przyznany przez FDA (Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków).

Technologia ENDERMOLOGIE™ wykorzystywana w krakowskiej klinice Vesuna to mechaniczny masaż, wykonywany przy pomocy wyposażonej w elektronicznie sterowane rolki głowicy, która wytwarza podciśnienie. Poruszanie nią po skórze powoduje, że powstaje fałda skórna, która jest zwijana i rozwijana przez poruszające się w różnych kierunkach i z różną prędkością rolki. Rolki delikatnie ugniatają skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu, stymulując proces lipolizy.

Masaż podciśnieniowy ENDERMOLOGIE™ przeprowadzany w klinice w Krakowie gwarantuje doskonałe efekty na różnych częściach ciała oraz do różnego rodzaju problemów. Poprawia krążenia krwi, stymuluje metabolizm, eliminuje zbędne toksyny, ogranicza retencje wody poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego, rozluźnia ciało, zmniejsza obrzęki, wyszczupla sylwetkę, wygładza cellulit oraz pobudza produkcje kolagenu. Dzięki nieinwazyjnemu działaniu zabiegi są nie tylko skuteczne, ale zapewniają pacjentom relaks i dobre samopoczucie. W efekcie ciało jest wymasowane i wydrenowane.

Zabieg Lipomassage® ENDERMOLOGIE™ można stosować na całym ciele lub na wybranych, najbardziej problematycznych partiach, np. udach, pośladkach, czy brzuchu. Dla zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia komfort pacjenta oraz daje możliwość wykonywania płynnych manewrów. W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów zaleca się wykonane serii 10-15 zabiegów 2-3 razy w tygodniu.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Aktywne nowotwory
  • Zapalenie żył
  • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych
  • Choroby krwi
  • Aktywne infekcje
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę