Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Kriolipoliza – co to za zabieg i na czym polega?

user

12 czerwca 2017Vesuna

Już oficjalnie mamy lato! To najwyższy czas, aby pomyśleć o drobnych zmianach. Marzysz o szczupłej sylwetce? Zrzuciłaś kilka kilogramów, ale chciałabyś poprawić kilka mankamentów? Nie jesteś wielbicielką sportu? Pozwól sobie na drobne zmiany i pokochaj swoje ciało. Kriolipoliza – redukcja tkanki tłuszczowej to innowacyjna, sprawdzona metoda.

Co to jest kriolipoliza?

Niektórzy z nas mają specyficzny problem związany z rzucaniem wagi. Mimo zdrowego trybu życia oraz regularnie wykonywanych ćwiczeń, nie jest możliwe zrzucenie zbędnych kilogramów z brzucha, talii, ud czy pośladków. Powstała nowe metoda, która pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej z wybranego miejsca ciała – kriolipoliza.  Metoda ta wykorzystuje technologię CoolSculpting®. Opisywana technika, daje spektakularne efekty w redukcji tkanki tłuszczowej i tym samym modelowaniu sylwetki. CoolSculpting® poprzez kontrolowane chłodzenie umożliwia podskórne selekcjonowanie tkanki tłuszczowej. Komórki są krystalizowane, później następuje apoptoza.

Na czym polega zabieg?

Zabieg kriolipolizy sprowadza się do zamrażania tłuszczu na wybranej partii ciała. W efekcie tkanka tłuszczowa zlokalizowana pod skórą znacznie się zmniejsza. Dlaczego tak się dzieje? Tkanka tłuszczowa składa się z nasyconych kwasów tłuszczowych, które nie są uodpornione na temperaturę. Urządzenie ZELTIQ wykorzystuje tą cechę tkanki. W trakcie zabiegu wybrane komórki są zamrażane w kilku seriach. Nasze ciało może w końcu uzyskać pożądany kontur i zostać wymodelowane. Ostatni proces pozwala na całkowite pozbycie się martwych komórek tłuszczowych z organizmu pacjenta. Na wybrane miejsce zabiegowe (brzuch, boki, uda) umieszczana jest „żelowa serwetka” oraz aplikator. Zabieg odbywa się pod kontrolą specjalisty.

CZYTAJ TAKŻE: Usuwanie tkanki tłuszczowej z ud przy pomocy technologii ZELTIQ

https://www.youtube.com/watch?v=ro5hIHQ2I_Y

Zalety redukcji tkanki tłuszczowej dzięki ZELTIQ

Zabieg jest przeprowadzany w bardzo bezpieczny, sprawdzony sposób. Nie jest to metoda chirurgiczna, co jest niewątpliwe największą jej zaletą. Dlaczego? Ponieważ jest bezpieczna i nieinwazyjna. Kriolipolizę wykonuje się bez znieczulenia, ponieważ nie sprawia ona bólu, czy dyskomfortu. Dodatkowo nie jest wymagany okres rekonwalescencji, zaraz po sesji można wrócić do swoich codziennych obowiązków. Komórki są usunięte trwało, nie następuje efekt jojo. Leczenie będzie dopasowane do Twoich wymagań oraz potrzeb, abyś mogła cieszy się idealną, nienaganną sylwetką.

Czy to działa?

Skuteczność opisywanej metody jest potwierdzona. Najlepszą rekomendacją jest fakt, że pacjentki polecają to rozwiązanie swojej rodzinie i przyjaciołom. Potwierdzają oni skuteczność innowacyjnej metody redukcji tkanki tłuszczowej. Kobiety są zadowolone z rezultatów oraz przebiegu zabiegu.

Uważasz, że kriolipoliza to zabieg dla Ciebie? Zatem umów się na pierwszą konsultację w Klinice VESUNA. Nasi specjaliści sprawdzą czy kwalifikujesz się do zabiegu, a także odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Najpopularniejsze posty

Kategorie

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę