fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

JUVEDERM® VOLBELLA

JUVEDERM® VOLBELLA to innowacyjny produkt firmy Allergan. To całkowicie bezpieczny i skuteczny preparat, przeznaczony do wypełniania niewielkich zmarszczek, szczególnie w okolicy oka oraz tzw. doliny łez, a także modelowania i powiększania ust. JUVEDERM® VOLBELLA to wypełniacz w postaci wyjątkowo plastycznego, bezbarwnego żelu o gładkiej konsystencji oraz stężeniu 15 mg kwasu hialuronowego. Produkt powstał w oparciu o innowacyjną technologie VYCROSS, która pozwala na wykorzystanie niższego stężenia kwasu hialuronowego. Dzięki temu ewentualny obrzęk występujący po zabiegu jest zdecydowanie mniej widoczny oraz znacznie szybciej ustępuje. Pozwala to pacjentom na bardzo szybki powrót do codziennego trybu życia. JUVEDERM® VOLBELLA zawiera również środek znieczulający – lidokainę, która wyraźnie zmniejsza dolegliwości bólowe oraz sprawia, że zabieg jest komfortowy. Rewolucyjna technologia VYCROSSzastosowana w preparacie VOLBELLA zapewnia znacznie dłuższy czas działania w porównaniu do innych wypełniaczy oraz pomaga uzyskać naturalny, subtelny wygląd.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

JUVEDERM® VOLBELLA swoje zastosowanie oraz doskonałe efekty znajduje także podczas zabiegów wypełniania niepożądanych linii i zmarszczek oraz rewitalizacji delikatnej okolicy oka, szczególnie tzw. dolinie łez, czy kurzych łapek. Preparat dedykowany jest również do redukcji cieni i zasinień pod oczami, wynikających z ubytku tkanki podskórnej, dając efekt intensywnego odświeżenia i rozświetlenia skóry.

POWIĘKSZENIE I MODELOWANIE UST

JUVEDERM® VOLBELLA to wypełniacz stosowany głównie w celu modelowania ust oraz poprawy ich okolic. Zabiegi z użyciem JUVEDERM® VOLBELLA dają efekt naturalnego powiększenia ust, podkreślając ich kontur i widocznie zwiększając ich objętość. Preparat subtelnie wypełnia czerwień wargową, intensywnie nawilża i regeneruje usta, redukuje drobne linie wokół ust, tzw. zmarszczki palacza, czy linie marionetki oraz koryguje opadające kąciki. Preparat polecany jest osobom, które chcą uzyskać pełny kształt ust, przywrócić utraconą z wiekiem objętość, intensywnie zregenerować i nawilżyć przesuszone oraz odwodnione usta, skorygować asymetryczną linię warg lub podkreślić zaburzony i rozmyty kontur ust.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Zmiany skórne w miejscu podania preparatu
  • Stany ropne i zapalne skóry
  • Alergie na składnik preparatu/stosowany preparat
  • Choroby immunologiczne
  • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
  • Nadwrażliwość na lidokainę lub miejscowe środki znieczulające typu amidowego
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę