fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

JUVEDERM® ULTRA 3

Przywróć dawną jędrność dzięki zastosowaniu wypełniaczy nowej generacji od sprawdzonej firmy JUVEDERM®! JUVEDERM® ULTRA 3 to preparat przeznaczony do wypełniania średnich i głębokich zagłębień skórnych. Regularnie wypełnia zmarszczki na twarzy i pozwala dłużej cieszyć się młodością. Stanowi alternatywę dla chirurgicznej korekty nosa i umożliwia modelowanie jego kształtu oraz korektę garba. Używany jest także do poprawy owalu twarzy i jej konturowania oraz do odmładzania i rewitalizacji skóry dłoni. Występujący w składzie preparatu środek miejscowo znieczulający, zwiększa komfort zabiegu oraz ogranicza dolegliwości bólowe do minimum.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

JUVEDERM® ULTRA 3 subtelnie i trwale wydobędzie Twoje piękno! Żelowa konsystencja pozwala na jeszcze dokładniejsze wypełnianie głębokich zagłębień skóry, aby wygładzić obszary pomarszczone, zapadnięte lub zbliznowaciałe np. między nosem, a kącikiem ust. Wówczas ubytki w tkance zostają uzupełnione, a twarz zyskuje upragniony, młodszy wygląd.

POPRAWA OWALU TWARZY – ZABIEGI WOLUMETRYCZNE

Wraz z wiekiem zmniejsza się jędrność i elastyczność naszej skóry. W efekcie wygląd i kontur twarzy ulega znaczącej zmianie. Policzki stają się zapadnięte, a wszelkie bruzdy i zmarszczki uwydatnione. JUVEDERM® ULTRA 3 to niezwykle skuteczny preparat, przeznaczony do liftingu wolumetrycznego, który pomaga przywrócić twarzy utracony kontur, nadając jędrność i objętość okolicom skroni, policzków, żuchwy, czy podbródka, których skóra zwiotczała w wyniku związanej z wiekiem widocznej utraty tkanki tłuszczowej. Modelowanie konturów twarzy pozwoli Ci przywrócić jej naturalne i odpowiednie proporcje!

NIECHIRURGICZNA KOREKTA NOSA

Garb na nosie, zbyt spiczasty lub zadarty czubek, czy nadmierna wklęsłość na grzbiecie to główne problemy niwelowane przy użyciu preparatu JUVEDERM® ULTRA 3. W ten sposób możliwe jest przywrócenie symetrii, dzięki której nos wygląda na bardziej proporcjonalny. Nieinwazyjne modelowanie i korekta nosa pozwala osiągnąć znakomite efekty wizualne, bez użycia skalpela!

REWITALIZACJA I ODMŁADZANIE SKÓRY DŁONI

Proces starzenia się skóry grzbietów rąk obejmuje jej wszystkie warstwy. Naskórek staje się coraz cieńszy i bardziej odwodniony, a skóra właściwa wiotczeje, tracąc coraz większe ilości włókien kolagenowych i kwasu hialuronowego. Zabieg rewitalizacji dłoni przywraca odpowiednią ilość kwasu, poprawiając nawilżenie i jędrność skóry.  Dzięki równomiernemu podaniu preparatu ULTRA 3 na całą powierzchnię grzbietów rąk, widocznie zmniejsza się ilość naczyń żylnych, w efekcie czego skóra dłoni jest wyraźnie nawilżona i odmłodzona.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Zmiany skórne w miejscu podania preparatu
  • Stany ropne i zapalne skóry
  • Alergie na składnik preparatu/stosowany preparat
  • Choroby immunologiczne
  • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
  • Nadwrażliwość na lidokainę lub miejscowe środki znieczulające typu amidowego

 

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę