Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Jak skutecznie pozbyć się włosów na plecach?

user

1 września 2020Monika Lorenowicz

Mimo iż owłosienie u mężczyzn to naturalne zjawisko, które nie wzbudza wśród nas żadnych kontrowersji, nadmiar włosów w obrębie pleców staje się coraz bardziej wstydliwym problemem. Co zrobić, aby trwale je usunąć? Jaka metoda będzie najskuteczniejsza? Na te pytania odpowie dziś mgr kosmetolog Monika Lorenowicz.

 Włosy na plecach – usuwać, czy zaakceptować?

Nadmierne owłosienie na plecach to źródło wielu kompleksów zarówno u młodych, jak i u dojrzałych mężczyzn. Wielu z nich staje więc przed dylematem: kamuflować, czy usuwać? Odpowiedź jest prosta – najwygodniej jest się ich pozbyć, szczególnie że obecnie dostępnych jest już coraz więcej skutecznych oraz bezbolesnych sposobów trwałej eliminacji tej problematycznej dolegliwości. Która z nich cieszy się największym powodzeniem? Zdecydowanie jest to depilacja laserowa, na którą decyduje się coraz więcej osób.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak wygląda depilacja klatki piersiowej?

Precz z niechcianym owłosieniem!

Jednym z pionierów w skutecznej depilacji pleców, jest laser diodowy PALOMAR VECTUS™ – innowacyjna technologia stworzona do uzyskiwania trwałych efektów w leczeniu nadmiernego owłosienia. Zabieg z wykorzystaniem tego nowoczesnego lasera polega przede wszystkim na emitowaniu wiązki promieni, które odpowiadają za pochłoniecie melaniny (naturalnego barwnika włosa), a następnie za nieodwracalne zniszczenie cebulki. W ten sposób szybko i sprawnie usuwamy każdy włos.

CZYTAJ TAKŻE: Depilacja dla mężczyzn? Czemu nie! Pozbądź się niechcianego owłosienia

PALOMAR VECTUS™ – w czym tkwi jego sekret?  

 PALOMAR VECTUS™ zyskuje swoją przewagę głównie ze względu na inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze  – za sprawą tej funkcji, istnieje możliwość dobrania spersonalizowanych parametrów, a to z kolei zwiększa uzyskanie pożądanych efektów. Równie ważną funkcją jest Photon Recycling, dzięki której dochodzi do maksymalnego wykorzystania impulsu światła poprzez odbicie jego promieni od skóry. Dodatkowym atutem podczas tej depilacji jest system chłodzenia, który znieczula skórę przed, w trakcie oraz po zabiegu, co znacznie podnosi komfort pacjentów.

Skuteczność zabiegu

Eliminacja nadmiernego owłosienia za pomocą lasera PALOMAR VECTUS™ przynosi niemal natychmiastowe efekty – już podczas pierwszej wizyty możliwe jest usunięcie aż 30% włosów! Jednak w celu trwałego pozbycia się owłosienia na plecach, zaleca się wykonanie kilku zabiegów w 8-tygodniowych odstępach.  

Pragniesz pozbyć się owłosienia za pomocą lasera PALOMAR VECTUS™? Jeśli tak, koniecznie skontaktuj się z krakowską Kliniką VESUNA i umów się na pierwszą wizytę!

Najpopularniejsze posty

Kategorie

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę