Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Ginekologia estetyczna – opinie

user

17 października 2017Vesuna

Od pewnego czasu poruszamy temat zdrowia intymnego kobiet. Uważamy, że ginekologia estetyczna może pomóc wielu kobietom z różnego rodzaju problemami intymnymi. Nie bójmy się mówić o czymś, co może dotyczyć każdej z nas. Dowiedz się więcej na temat popularnych zabiegów i poznaj opinie na ich temat.

O ginekologii estetycznej

Celem ginekologii estetycznej jest poprawa kształtu i wyglądu narządów płciowych kobiet. W ramach tej dziedziny przeprowadzane są zabiegi, które pozwalają zwalczać różne problemy oraz pozwalaj walczyć z dyskomfortem – fizycznym i psychicznym. Zabiegi z tego zakresu pozwalają również poprawiać samoocenę kobiet, zapewniając satysfakcję z życia seksualnego oraz polepszając jakość życia w ogóle. W klinice Vesuna w Krakowie zajmujemy się przeprowadzaniem zabiegów z zakresu wysiłkowego nietrzymania moczu, zanikowego zapalenia pochwy, ujędrniania warg sromowych oraz ogólnej poprawy wyglądu narządów płciowych.

Zabiegi laserowe w ginekologii estetycznej

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu polega na obkurczaniu ścianek pochwy za pomocą wydzielanego przez urządzenie impulsu. W trakcie zabiegu następuje również stymulacja włókien kolagenowych oraz ich wzmocnienie. Dzięki temu dochodzi do obkurczenie tkanek i zmniejszenia kąta nachylenia cewki moczowej. Wszystko to ma na celu przywrócenie prawidłowego funkcjonowania narządów. Problem rozwiązuje zazwyczaj jeden zabieg. Metoda laserowa jest w pełni bezpieczna i bezinwazyjna, dzięki czemu rekonwalescencja po zabiegu następuje bardzo szybko.

Efekty powinny być odczuwalne po mniej więcej miesiącu po wykonaniu procedury zabiegowej. Istnieje kilka przeciwskazań do wykonania zabiegu, dlatego przed ostateczną decyzją należy skontaktować się ze specjalistą i umówić się na wizytę kontrolną. Chociaż wysiłkowe nietrzymanie moczu najczęściej występuje u kobiet po okresie menopauzy, wiek nie stanowi tutaj reguły. To schorzenie może pojawić się u kobiet w różnym momencie życia. Nie pomijaj tego problemu podczas wizyty lekarskiej, zadbaj o swoje zdrowie.

CZYTAJ TAKŻE – THERMIVA – REWOLUCYJNY ZABIEG W GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ

Opinie o zabiegach ginekologii estetycznej

Opinie na temat zabiegów ginekologii estetycznej są bardzo pozytywne. Kobiety, które się na nie zdecydowały odzyskały pewność siebie i polepszyły jakość swojego życia intymnego. Nasze pacjentki nie żałują decyzji o przystąpieniu do zabiegu. Mimo tego, iż dolegliwości intymne te są dla wielu kobiet dalej tematami tabu w Internecie pojawia się coraz więcej opinii kobiet, które pokonały swój wstyd i zadbały o zdrowie intymne.

 

Chcesz umówić się na wizytę z ginekologiem? Zapraszamy do kontaktu z lekarzem w klinice Vesuna w Krakowie. Podczas wizyty specjaliści zdiagnozują Twój problem, dopasują odpowiednią terapię, a następnie ją przeprowadzą, jeśli nie wstąpią przeciwwskazania.

Najpopularniejsze posty

Kategorie

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę