Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Fototerapia – skuteczny pogromca stresu

user

22 lipca 2021mgr kosmetolog Karolina Duda

Natłok obowiązków i związany z nim stres z powodzeniem zatruwa Ci życie? Szukasz sposobu, który pozwoli Ci w końcu poczuć ulgę, tylko nie wiesz, na co się zdecydować? Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się w jaki sposób fototerapia pomaga w zwalczeniu stresu i jakie urządzenie wykazuje najskuteczniejsze działanie w tym zakresie.

Stres – choroba XXI wieku

Wieczny pośpiech, praca czy potrzeba wspinania się na wyżyny swoich możliwości przyczyniają się do nieustannego napięcia, a to już bezpośrednio powoduje uciążliwy na co dzień stres. Czy istnieje zatem sposób, który pomoże nam skutecznie pozbyć się ciągłego poczucia niepewności i napięcia? Odpowiedź brzmi: TAK. Jaki? Tego dowiesz się w dalszej części artykułu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Stres oksydacyjny – jak mu zapobiegać? 

Pozbądź się stresu z LED TriWings®!

Skuteczny pogromca stresu? Istnieje i jest nim lampa LED TriWings®. Urządzenie opiera swoje działanie na emitowaniu aż 6 różnej długości fal światła, które wpływają na stan ukojenia i relaks. Naświetlanie lampą jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne. Jej działanie doceniło wielu specjalistów z krajów Europejskich oraz Stanów Zjednoczonych, gdzie światłolecznictwo jest uznaną formą wspierania leczenia chorób i zaburzeń, takich jak: nerwica, depresja oraz związany z nimi stres.

Lampa LED TriWings® – dla kogo?

Fototerapia z wykorzystaniem lampy LED TriWings®, to rewelacyjna metoda redukcji stresu dla osób, które pragną uniknąć inwazyjnych metod i szukają sposobów, które nie niosą za sobą żadnych skutków ubocznych lub rekonwalescencji. Terapia przeznaczona jest zarówno dla młodszych, jak i starszych pacjentów, pragnących spróbować innowacyjnych metod łagodzenia objawów stresu.

Lampa LED TriWings® – przeciwskazania:

  • Ciąża,
  • Pacjenci przyjmujący leki ulegające fotodegradacji,
  • Pacjenci uczuleni na światło,
  • Choroby nowotworowe skóry w obrębie obszaru poddawanego zabiegowi,
  • Padaczka.

Pragniesz pozbyć się uciążliwego stresu? Szukasz sprawdzonych i bezinwazyjnych metod? Jeśli tak, nie czekaj i zgłoś się do krakowskiej Kliniki Vesuna w celu dobrania indywidualnego leczenia przez naszych specjalistów.

Najpopularniejsze posty

Kategorie

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę