fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

ENDOLIFTING TWARZY FOTONA 6D

Laserowy ENDOLIFTING TWARZY FOTONA 6D to kompleksowa terapia liftingująca składająca się z 6 etapów o określonym działaniu. Uzupełniające się długości fal Er:Yag oraz Nd:Yag umożliwiają działanie lasera w głębokich, pośrednich oraz powierzchownych strukturach skóry, zapewniając maksymalny efekt napięcia i rewitalizacji.

Procedura wykorzystująca urządzenie medyczne FOTONA SPECTRO SP działa zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz skóry, co zapewnia pełną odbudowę kolagenu i wypełnienie bruzd wargowo-nosowych. Synergiczna procedura w oparciu o pracę dwóch długości fali daje spektakularne efekty, które sprawiają, że ENDOLIFTING TWARZY FOTONA 6D stanowi alternatywę dla zabiegów z użyciem wypełniaczy. Zabieg laserowy Fotona 6D, obejmujący opracowanie zarówno naskórka, głębokich warstw skóry właściwej jak i wewnętrznej jamy ustnej, działa na skórę kompleksowo, zapewniając osiągnięcia trwałego ujędrnienia i zwiększenia objętości. Koloryt skóry zostaje wyrównany, jej struktura wygładzona, a drobne przebarwienia zredukowane. Połączenie sześciu wyjątkowych trybów i dwóch uzupełniających się długości fali pozwala na przeprowadzenie skutecznego liftingu twarzy już w ramach jednej sesji.

6 ETAPÓW LASEROWEGO ENDOLIFTINGU FOTONA 6D

I Etap EndoLifting®
Endolifting ® to zabieg, który wywołuje delikatne podgrzanie tkanek w jamie ustnej w celu stymulacji włókien kolagenowych. Ten etap zapewnia zwiększenie objętości kolagenu oraz trwałe ujędrnienie skóry, zwłaszcza w okolicy bruzd nosowo-wargowych. Bezpośrednio po wykonaniu terapii widoczne jest wyraźne spłycenie zmarszczek w obszarze ust.

II Etap FraC3®
FraC3® polega na wybiórczym aplikowaniu na skórę impulsów lasera, tworzących zbiór równomiernie rozmieszczonych stref mikrouszkodzeń. Jest to pierwsza nieablacyjna technika służąca silnemu napinaniu skóry. FraC3® oddziałuje na najgłębszym poziomie, jednocześnie nie powodując uszkodzenia powierzchni skóry. Skóra zagęszcza się, ujędrnia i napina, powstają nowe włókna kolagenowe oraz elastynowe.

III Etap Piano
Piano – w tym etapie wykorzystujemy ultra-długi impuls lasera ND:YAG, dzięki czemu jesteśmy w stanie bezpiecznie podgrzać głębokie partie skóry. Ponieważ energia dociera aż do tkanki podskórnej, dochodzi również do obkurczenia powięzi mięśniowej.

IV Etap SuperFacial
SuperFacial – etap ten jest dopełnieniem wcześniejszych zabiegów. To tzw. peeling laserowy wykonywany techniką zimnej ablacji, wykorzystujący system erbowo:yagowy, który przebudowuje strukturę naskórka, wygładza drobne zmarszczki, zwęża pory, normalizuje pracę gruczołów łojowych, a także rozjaśnia oraz ujednolica koloryt skóry.

V i VI Etap Smooth
W tych etapach używany jest tryb SMOOTH, który pozwala na nieablacyjne laserowe modelowanie skóry oparte na kontrolowanym uszkodzeniu i pobudzeniu odnowy kolagenu, bez naruszenia ciągłości naskórka i skóry właściwej. Dzięki następującym procesom remodelingu i stymulacji wytwarzania nowego kolagenu, w efekcie skóra staje się bardziej napięta i wygładzona.

 PRZECIWWSKAZANIA:

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Nowotwory
 • Cukrzyca
 • Zaburzenia krzepliwości krwi i leki obniżające krzepliwość krwi
 • Aktywna opryszczka
 • Choroby skóry
 • Łuszczyca, bielactwo
 • Epilepsja
 • Przyjmowanie leków i ziół fotouczulających
 • Świeża opalenizna
 • Stosowanie samoopalaczy
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę