Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Endermologia – kiedy pojawiają się efekty i jak długo się utrzymują?

user

4 września 2015vesunalifestyle

Okres wakacyjny skłania nas do większej dbałości o swoje ciało. Często decydujemy się na restrykcyjne diety, zwiększamy aktywność fizyczną, przykładamy większą uwagę do codziennych nawyków. Zależy nam na szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej i pozbyciu się zbędnych kilogramów. Wszystko to w walce o piękną, smukłą sylwetkę, która będzie się świetnie prezentować w bikini. Nieodłącznym elementem tego procesu jest stosowanie różnego rodzaju terapii modelujących sylwetkę. Jedną z najpopularniejszych metod w walce o idealne ciało są zabiegi Endermologii. Na czym polega i kiedy można spodziewać się pierwszych efektów zabiegu Endermologii dowiesz się z poniższego artykułu.

Na czym polega zabieg?

Endermologia jest to forma masażu wykonywanego pod ciśnieniem i z dużą siłą nacisku, którego zadaniem jest oddziaływanie na tkankę łączną skóry. Niewątpliwą zaletą tego zabiegu jest fakt, że jest zupełnie bezinwazyjny i bezpieczny. Przed jego wykonaniem pacjent zakłada specjalny kombinezon, który nie dopuszcza do bezpośredniego kontaktu urządzenia ze skórą. Za pomocą specjalnej głowicy i pod wpływem ciśnienia, fałd skórny zostaje wciągnięty między rolki masujące. Wykonywany masaż całego ciała lub danego obszaru trwa ok. 40 minut.

CZYTAJ TAKŻE: Skuteczne zabiegi wyszczuplające

Kiedy pojawią się pierwsze efekty Endermologii?

Zabieg Endermologii jest bardzo intensywny, skóra jest mocno masowana, co ma na celu pobudzenie metabolizmu komórek oraz produkcję włókien kolagenowych i elastyny. Pewnie zastanawiacie się kiedy widoczne są efekty zabiegu Endermologii? Cóż, uzyskane efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu, skóra staje się widocznie gładsza i jędrniejsza, a także poprawia się jej elastyczność. Regularne masaże pobudzają aktywność komórek, a co za tym idzie, przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Następuje redukcja uciążliwego cellulitu tłuszczowego oraz obrzęków, które są bolączką wielu kobiet. W konsekwencji spalania tkanki tłuszczowej zmniejszają się także obwody, ciało staje się smukłe. Jedynym wymogiem jest systematyczność, najlepsze efekty uzyskamy po serii 10-15 zabiegów. Walka o szczupłą sylwetkę dzięki zabiegom Endermologii w Krakowie staje się dużo łatwiejsza.


Nie zastanawiaj się dłużej i zawalcz o szczupła sylwetkę już dziś. Zapraszamy na nowoczesne zabiegi Lipomassage® ENDERMOLOGIE, dostępne w Klinice VESUNA.

Najpopularniejsze posty

Kategorie

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę