fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

DERMAQUEST®

TERAPEUTYCZNE PROGRAMY ODNOWY SKÓRY

DERMAQUEST® to innowacyjne terapie z dziedziny kosmetologii estetycznej oraz nowatorskie formuły kosmetyczne, dostarczające najbardziej bezpieczne i zaawansowane efekty terapii. Laboratorium DERMAQUEST® to zespół amerykańskich dermatologów, chemików, kosmetologów, których celem jest zagwarantowanie ponadprzeciętnych efektów specjalistycznej pielęgnacji skóry, a także odkrywanie i opatentowanie nowych substancji aktywnych i technologii.
Marka DERMAQUEST® łączy w swojej ofercie peelingi chemiczne, substancje biologicznie czynne, roślinne komórki macierzyste i neuropeptydy na trzech drogach przenikania substancji do głębszych warstw skory. Autoryzowane terapie DERMAQUEST® to wyselekcjonowane programy eksfoliacji i resurfacingu skóry, przeznaczone dla skór wymagających i nastawionych na szybkie rezultaty.
W ofercie Kliniki VESUNA znajdują się aż cztery programy terapeutyczne:

 • Terapeutyczny program rozjaśniająco-normalizujący
  Salicylic CA Bright Peel
  DERMAQUEST® z kwasem salicylowym (20%), witaminą C (15%), Skinasensylem (2%) i retinoidami. Salicylic CA Bright Peel to efektywna terapia dla skór problematycznych, z oznakami fotostarzenia, występującymi utrwalonymi przebarwieniami oraz zmianami potrądzikowymi. Wysokie stężenia eksfoliatorów wywołują działanie porównywalne do silnych peelingów chemicznych. Za względu na swoją innowacyjną formułę, zabieg dedykowany jest również dla skór neurowrażliwych.
 • Terapeutyczny program oczyszczająco-odmładzający
  Retinol C Infusion Peel
  DERMAQUEST® z retinolem (4%), kwasem L-askorbinowym (15%) i neodermylem (1%).
  Retinol C Infusion Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych form witaminy A i C o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych i ujędrniających. Zabieg rekomendowany jest dla skór z widocznymi oznakami starzenia, jak utrata jedności, zmarszczki, nierówna struktura oraz dla skór dojrzałych skłonnych do rumienia i teleangiektazji.
 • Terapeutyczny program odmładzająco-rozświetlający
  Peeling Vitamin C
  DERMAQUEST® z kwasem L-askorbinowym (15%), kwaem mlekowym  (10%), kwasem ferulowym (1%). Peeling Vitamin C to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Zabieg rekomendowany jest dla każdego typu skóry, w szczególności naczyniowej, skłonnej do powstawania przebarwień i z zaznaczonymi oznakami starzenia egzogennego. Witamina C jest niezbędna witaminą do produkcji kolagenu i elastyny, dlatego wpływa na zagęszczenie skóry, hamuje aktywność tyrozynazy ograniczając przebarwienia i wzmacnia naczynia krwionośne.
 • Terapeutyczny program oczyszczająco-odmładzający
  Peeling Dyniowy
  DERMAQUEST® z wyciągiem z dyni (40%), aha (20%), bha  (5%), i probiotykami.
  Peeling Dyniowy to przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny, przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg polecany jest również dla skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia. Niespotykany dotychczas w preparatach wyciąg z dyni został doceniony przez amerykańskich naukowców. Jest bogaty w witaminę C (10%), B1, B2, B6, PP oraz K. Doskonale sprawdza się w terapii wspomagającej leczenie trądziku aktywnego, hiperpigmentacji i starzenia się skóry.
 • Terapeutyczny program przyspieszający regenerację skóry
  Lipid Control DERMAQUEST® z kwasem linolowym, ferulowym i dziesięcioma olejkami roślinnymi
  Zabieg Lipid Control to specjalistyczna kuracja terapeutyczna oparta na selektywnych składnikach przywracających równowagę hydrolipidową skóry i jej optymalne pH. W celu wzmocnienia cementu międzykomórkowego zabieg Lipid Control Dermaquest wykorzystuje kwas linolowy zapewniający integralność komórek bariery skórnej. Zastosowanie kwasu linolowego pomaga przywrócić komfort skórze suchej, atopowej, wrażliwej i odwodnionej. Przyspiesza procesy regeneracyjne naskórka i chroni skórę przed niekorzystnym działaniem czynników wysuszających i odwadniających. Kwas ferulowy zapobiega powstawaniu przebarwień, rumienia oraz opóźnia procesy starzenia. Aż dziesięć organicznych olejków intensywnie odbudowuje i uelastycznia skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką i pełną blasku.
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę