Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

DERMAQUEST®

TERAPEUTYCZNE PROGRAMY ODNOWY SKÓRY

DERMAQUEST® to innowacyjne terapie z dziedziny kosmetologii estetycznej oraz nowatorskie formuły kosmetyczne, dostarczające najbardziej bezpieczne i zaawansowane efekty terapii. Laboratorium DERMAQUEST® to zespół amerykańskich dermatologów, chemików, kosmetologów, których celem jest zagwarantowanie ponadprzeciętnych efektów specjalistycznej pielęgnacji skóry, a także odkrywanie i opatentowanie nowych substancji aktywnych i technologii.

Marka DERMAQUEST® łączy w swojej ofercie peelingi chemiczne, substancje biologicznie czynne, roślinne komórki macierzyste i neuropeptydy na trzech drogach przenikania substancji do głębszych warstw skory. Autoryzowane terapie DERMAQUEST® to wyselekcjonowane programy eksfoliacji i resurfacingu skóry, przeznaczone dla skór wymagających i nastawionych na szybkie rezultaty.

W ofercie Kliniki VESUNA posiadamy szereg specjalistycznych programów terapeutycznych DERMAQUEST®, dopasowanych do każdego rodzaju skóry i jej potrzeb m.in.:

  • Terapeutyczny program rozjaśniająco-normalizujący — Salicylic CA Bright Peel DERMAQUEST® z kwasem salicylowym (20%), witaminą C (15%), Skinasensylem (2%) i retinoidami

Salicylic CA Bright Peel to efektywna terapia dla skór problematycznych, z oznakami fotostarzenia, występującymi utrwalonymi przebarwieniami oraz zmianami potrądzikowymi. Wysokie stężenia eksfoliatorów wywołują działanie porównywalne do silnych peelingów chemicznych. Za względu na swoją innowacyjną formułę, zabieg dedykowany jest również dla skór neurowrażliwych.

  • Terapeutyczny program oczyszczająco-odmładzający — Retinol C Infusion Peel DERMAQUEST® z retinolem (4%), kwasem L-askorbinowym (15%) i neodermylem (1%)

Retinol C Infusion Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych form witaminy A i C o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych i ujędrniających. Zabieg rekomendowany jest dla skór z widocznymi oznakami starzenia, jak utrata jedności, zmarszczki, nierówna struktura oraz dla skór dojrzałych skłonnych do rumienia i teleangiektazji.

  • Terapeutyczny program odmładzająco-rozświetlający — Peeling Vitamin C DERMAQUEST® z kwasem L-askorbinowym (15%), kwaem mlekowym (10%), kwasem ferulowym (1%)

Peeling Vitamin C to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Zabieg rekomendowany jest dla każdego typu skóry, w szczególności naczyniowej, skłonnej do powstawania przebarwień i z zaznaczonymi oznakami starzenia egzogennego. Witamina C jest niezbędna witaminą do produkcji kolagenu i elastyny, dlatego wpływa na zagęszczenie skóry, hamuje aktywność tyrozynazy ograniczając przebarwienia i wzmacnia naczynia krwionośne.

  • Terapeutyczny program oczyszczająco-odmładzający — Peeling Dyniowy DERMAQUEST® z wyciągiem z dyni (40%), aha (20%), bha  (5%), i probiotykami

Peeling Dyniowy to przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny, przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg polecany jest również dla skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia. Niespotykany dotychczas w preparatach wyciąg z dyni został doceniony przez amerykańskich naukowców. Jest bogaty w witaminę C (10%), B1, B2, B6, PP oraz K. Doskonale sprawdza się w terapii wspomagającej leczenie trądziku aktywnego, hiperpigmentacji i starzenia się skóry.

  • Terapeutyczny program rozświetlająco – nawilżający — MangoPeel DERMAQUEST® z kwasem mlekowym [30%] oraz komórkami macierzystymi z pomarańczy

MangoPeel to sensoryczny peeling enzymatyczno-chemiczny, dedykowany skórze z tendencją do rozszerzonych naczynek oraz skłonnej do powstawania przebarwień. Przeznaczony jest zarówno dla skóry z oznakami starzenia, wrażliwej, naczynkowej, a przede wszystkim zmęczonej i pozbawionej blasku. Głównym składnikiem peelingu jest miąższ z mango o silnych właściwościach przeciwzapalnych i antyoksydacyjnych. Zabieg wzbogacony jest również o lipofilową wit. C, kwas alfa-liponowy oraz peptydy biomimetyczne w postaci Argireliny i Matrixylu. Takie połączenie substancji aktywnych neutralizuje działanie wolnych rodników, uszczelnia naczynia krwionośne, chroni DNA komórek skóry oraz działa przeciwstarzeniowo.

  • Terapeutyczny program depigmentująco – liftingujący — MangoLift Collagen Therapy DERMAQUEST® z enzymami owoców mango i ananasa, neodermylem, kwasem ferulowym i komórkami macierzystymi

MangoLift Collagen Therapy to terapia enzymatyczno-chemiczna dedykowana skórze wrażliwej ze znacznym spadkiem jędrności, skłonnej do powstawania przebarwień i rozszerzonych naczynek. Zabieg silnie nawilża skórę, wzmacnia jej system antyoksydacyjny, przy jednoczesnym działaniu liftingującym. Terapia opiera się na podwójnym wprowadzeniu do skóry stymulatora syntezy kolagenu- cząsteczki Neodermylu [2%], który wpływa na zagęszczenie skóry i jej silne pojędrnienie. Terapia już po pierwszym zabiegu ujednolica koloryt skóry i zapobiega powstawaniu przebarwień poprzez zastosowanie silnych inhibitorów tyrozynazy. MangoLift Collagen Therapy to całoroczny program terapeutyczny, wzmacniający skórę przed silnym stresem oksydacyjnym oraz promieniowaniem UV, wspomagający aparaturowe kuracje pojędrniające i depigmentacyjne.

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę