fbpx
Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

BTL EMSELLA

BEZINWAZYJNE LECZENIE NIETRZYMANIA MOCZU

BTL EMSELLA to najnowsze i najnowocześniejsze urządzenie do leczenia inkontynencji, czyli problemu nietrzymania moczu. BTL EMSELLA wykorzystuje technologię HIFEM (Highh-Intensity Focused Electromagnetic Technology) znaną już naszym pacjentom z urządzenia BTL EMSCULPT®. Celem pracy urządzenia jest pobudzenie mięśni dna miednicy i przywrócenia kontroli nerwowo-mięśniowej.

BTL EMSELLA posiada szczególne znaczenie dla pacjentek, które z powodu znacznego osłabienia mięśni dna miednicy nie są w stanie poprawnie wykonywać ćwiczeń. Urządzenie robi to za pacjentkę w sposób pełni kontrolowany, powtarzalny, a co najważniejsze bezpieczny. Zabieg dedykowany jest również kobietom, które posiadają problem z osiąganiem orgazmu oraz chcą poprawić jakość swojego życia seksualnego.

Technologia HIFEM umożliwia wygenerowanie supramaksymalnych impulsów elektromagnetycznych i utrzymanie ich przez kilka sekund. Dzięki temu w obszarze poddanemu zabiegowi doprowadzamy do skurczów mięśniowych ukierunkowanych bezpośrednio na nerwy obwodowe w obszarze dna miednicy. Kluczowe znaczenie dla skuteczności technologii HIFEM ma stopniowy wzrost intensywności skupionej energii elektromagnetycznej oraz częstotliwość impulsów, co zapewnia wyjątkową intensywność skurczy. Pojedyncza sesja BTL EMSELLA wywołuje ponad 11 tysięcy supramaksymalnych skurczów mięśni dna miednicy w ciągu jedynie 28 minut. Pełna seria 6 zabiegów może wyeliminować problem nietrzymania moczu, a także przyczynić się do zwiększenia satysfakcji z życia seksualnego. Ponadto korzystanie z zabiegu EMSELLA pomaga pacjentkom w wytworzeniu wzorca motorycznego, co sprawia, że późniejsze samodzielne treningi mięśni dna miednicy stają się łatwiejsze i bardziej efektywne.

Warto podkreślić, że zabieg ten jest niezwykle prosty, szybki i komfortowy – wystarczy spędzić pół godziny w specjalnym fotelu treningowym, bez konieczności zdejmowania ubrania!

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Ciąża i okres karmienia piersią,
  • Obecność stymulatora serca – rozrusznik serca lub inne wszczepione urządzenie elektroniczne,
  • Miesiączka,
  • Wkładki domaciczne (spirale miedziane),
  • Niewydolność płuc i niektóre choroby serca
  • Metalowe implanty w okolicy zabiegowej,
  • Kolczyki oraz inna biżuteria okolic intymnych,
  • Zaburzenia psychiczne,
  • Choroby nowotworowe.
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę