Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

BTL EMSCULPT®

RZEŹBIENIE I BUDOWA MIĘŚNI, REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ ORAZ LIFTING POŚLADKÓW

Marzysz o płaskim brzuchu i jędrnych pośladkach? Poznaj jedyną na świecie metodę BTL EMSCULPT®, która buduje i rzeźbi mięśnie oraz spala tkankę tłuszczową. Jeden zabieg to aż 20 000 wykonanych brzuszków czy przysiadów!

Klinika VESUNA jako pierwsza w Polsce oraz jedna z pierwszych w Europie wprowadziła do swojej oferty zabiegi urządzeniem medycznym BTL EMSCULPT®, które jednocześnie spala tłuszcz, wyszczupla talię, buduje i rzeźbi mięśnie, a także poprawia jędrność oraz napięcie pośladków, podkreślając ich kontur. Marzysz o kaloryferze obraz brazylijskich pośladkach bez skalpela? BTL EMSCULPT® to skuteczny i prosty sposób na uzyskanie smukłej, umięśnionej sylwetki. Skuteczność i bezpieczeństwo urządzenia medycznego BTL EMSCULPT® zostały potwierdzone przez najbardziej renomowane badania naukowe, nadając mu certyfikaty FDA i CE.

W trakcie jednej sesji, zaawansowana technologia elektromagnetyczna HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) indukuje aż 20 tysięcy tzw. skurczów supermaksymalnych, których intensywność jest zdecydowanie większa, a trwanie wielokrotnie dłuższe niż wywoływane fizjologicznie skurcze podczas indywidualnych treningów. Wymuszone skurcze, nieosiągalne drogą dobrowolnego działania, powodują głęboką przebudowę wewnętrznej struktury mięśnia i tworzenie nowych włókien mięśniowych, w wyniku czego objętość i gęstość mięśni zostaje zwiększona, są one zdecydowanie lepiej widoczne i bardziej napięte. Mięśnie potrzebują ekstremalnej ilości energii, aby wywołać skurcze supramaksymalne, dlatego podczas zabiegu urządzeniem BTL EMSCULPT® dochodzi do silnej reakcji uwolnienia energii oraz ponadmaksymalnej lipolizy w komórkach tłuszczowych. Stymulacja jest niezwykle intensywna, co prowadzi do nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych, a ich nadmiar wywołuje rozpad komórek tłuszczowych, które następnie w naturalny sposób zostają zmetabolizowane oraz wydalone z organizmu.

Zabieg dedykowany jest dla kobiet i mężczyzn jak i również dla Pacjentów z problemem otyłości oraz Pacjentów ćwiczących na siłowni, którzy nie mogą wyrzeźbić mięśni brzucha oraz mięśni pośladków. Technologia BTL EMSCULPT® to skuteczne przygotowanie do późniejszych, samodzielnych treningów w przypadku osłabionych mięśni. Po przeprowadzeniu 30 minutowej procedury na brzuch czy pośladki, efekty porównujemy do wykonania około 20 tysięcy brzuszków lub przysiadów. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy pakiet w serii 4 zabiegów wykonywanych 2 razy w tygodniu. BTL EMSCULPT® jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pacjent po 30-minutowej sesji może od razu powrócić do codziennych aktywności. W przypadku osłabionych mięśni, po zabiegu mogą być odczuwalne tzw. zakwasy, podobnie jak po intensywnym treningu.

Przeciwwskazania

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Miesiączka występująca w dniu zabiegu
  • Choroba nowotworowa
  • Choroby psychiczne
  • Rozrusznik serca i inne wszczepione urządzenia elektryczne
  • Choroby psychiczne
  • Rozrusznik serca i inne wszczepione urządzenia elektryczne
  • Choroba nowotworowa
  • Ciąża i karmienie piersią
Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę